1/200 z całej energii elektrycznej używanej na planecie


1 minuta odczytu

Jak już wiadomo, wydobycie Bitcoin wymaga intensywnej pracy i określonego sprzętu. W ten sposób ludzie raczej kupują bitcoiny poprzez giełdy i nie wszyscy kopią bitcoiny w domu. Złożoność tworzenia bitcoinów nie oznacza, że ​​wydobycie w ogóle przestało działać. Odwrotnie się dzieje

Światowa sieć Bitcoin ma zużywać 7,67 gigawatów mocy do końca 2018 roku. Jest to jedna dwie setna całej energii elektrycznej używanej na planecie.

Innymi słowy, zgodnie z Według najnowszych badań sieć Bitcoin zużywa obecnie mniej więcej tyle samo energii, co cały kraj w Irlandii, i oczekuje się, że osiągnie ten sam poziom zużycia energii co Austria, która obecnie ma 8,2 gigawatów.

Jeśli, jak wielu się uważa, kryptowaluty naprawdę staną się pieniędzmi jutra, wtedy trzeba będzie coś z tym problemem zrobić. Mamy nadzieję, że nowe sposoby wydobywania będą bardziej efektywne. Ponownie, w ciągu najbliższych sześciu miesięcy możemy zaobserwować, że Bitcoin zużywa tyle energii, ile jest głównym uprzemysłowionym narodem.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

1/200 z całej energii elektrycznej używanej na planecie

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-19 22:08:23

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.