4 min przeczytaj

Bitcoin w zeszłym miesiącu przekroczył linię oporu, ale od tego czasu się potknął. Token jest wyłączony z ostatniego rekordu, a wskaźniki wskazują na niższy poziom, ale prognozy są nadal optymistyczne. Istnieją dwa powody, dla których token wzrośnie i wkrótce się podniesie, jeśli chcesz wiedzieć, co czytają dalej.

Perspektywy dla Bitcoin jest numerem jeden (nr 1) sterownika ceny Bitcoin. Gdy prognoza jest pozytywna, cena idzie w górę, a teraz perspektywy są bardzo pozytywne i kryptowaluta. Publiczność nie tylko staje się bardziej świadoma tego, czym jest blockchain, zainteresowanie instytucjonalną społecznością inwestorów nigdy nie było większe. Podczas gdy zmiany na głównych giełdach, takich jak Coinbase (dodawanie nowych tokenów, rozszerzony dostęp do inwestorów instytucjonalnych) wspierały ceny, to "to, co będzie następne", spowoduje ich wzrost.

Jeśli chodzi o Bitcoin, to co będzie dalej, to lista ETF na giełdach amerykańskich. SEC nadal nie zatwierdziła takiego zestawienia, ale to tylko kwestia czasu. Główne problemy SEC koncentrują się wokół bezpieczeństwa inwestorów i manipulacji na rynku, dwa problemy, które można łatwo rozwiązać za pomocą odpowiednich regulacji. ETF oparty wyłącznie na działalności na amerykańskich giełdach zapewnia natychmiastowy dostęp do przeciętnych inwestorów, wartość rynkową bilionów dolarów i pomoże w stabilizacji cen BTC na całym świecie.

Kolejne duże wiadomości, których oczekuje się od Bitcoin, nadejdą w połowie sierpnia. Oczekuje się, że SEC odpowie na żądanie VanEck / SolidX żądające umieszczenia ETF. Wspólne przedsięwzięcie zostało zaproponowane na początku lipca i zostało otwarte na komentarze w okresie następującym po nim. Jak dotąd odpowiedzi były dobre, ale oczekiwanie, że SEC zatwierdzi wniosek, jest niskie. Oczekuje się jednak, że Komisja SEC nie wykluczy tej możliwości, istnieje co najmniej sześć innych wniosków o zawarcie ETF BTC, więc ewentualny pozytywny obrót dotyczący możliwości akceptacji może być katalizatorem zmian cen.

Bitcoin

Obraz techniczny jest bardzo optymistyczny. Dzienne wykresy BTC pokazują rynek podskakujący od długoterminowego wsparcia, rynek, który przesunął się, by przełamać ważną tendencję spadkową, i rynek, który teraz tworzy wzór flagi. Wzór flagi jest jednym z łatwiejszych do wykrycia i stąd otrzymuje nazwę. Wygląda na to, że rynek poprowadził flagę do góry i teraz macha nią, aby wszyscy mogli ją zobaczyć. Ten wzór, jeśli zostanie potwierdzony, może łatwo doprowadzić do zysków dla BTC w zakresie 2.500 USD (w zależności od wysokości bieguna flagowego).

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-30 14:29:22

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.