6 min przeczytaj

Niedawno wiele nowych funkcji znalazło się na platformie transakcyjnej IQ Option. Zaprojektowane wyłącznie w celu zwiększenia płynności transakcji, gwarantują, że uderzą w Ciebie. Przeczytaj wszystko, co musisz wiedzieć o wszystkich nowych funkcjach i aktualizacjach platformy w tym artykule.

Smart Newsfeed

Jeśli jeszcze go nie wypróbowałeś, zdecydowanie musisz, i oto dlaczego. Profesjonalny inwestor walutowy / kapitałowy w dużej mierze opiera się na otrzymywanych wiadomościach, ponieważ ważne komunikaty i wydarzenia są niemal gwarantowane, aby przenieść rynek. Ale to dość niewygodne, aby otrzymywać wiadomości z kilku źródeł, podczas czytania tych samych rzeczy w kółko i brakuje ważnych elementów, których faktycznie szukasz. Tutaj pojawia się Smart News Feed.

Smart Newsfeed ma cztery różne sekcje z informacjami na temat różnych segmentów rynku

Dopasowany do osobistego gustu i stylu handlu Smart Newsfeed może zrobić ogromną różnicę. Teraz nie musisz sprawdzać żadnych zewnętrznych źródeł. Wszystkie informacje, których możesz potrzebować podczas handlu opcją IQ – czy to na rynku Forex, krypto, czy na giełdzie – można znaleźć tutaj na platformie. W celu dokładniejszego zapoznania się z nowościami, które zostały dla Ciebie dokładnie wybrane, kliknij przycisk "Analiza rynku" w lewym dolnym rogu ekranu.

Heikin-Ashi

Bądźmy szczerzy, twój sukces w handlu – w dużym stopniu – zależeć będzie od używanych narzędzi analitycznych. A typ wykresu nie jest wyjątkiem. Heikin-Ashi, czasami nazywany "lepszym świecznikiem", to zupełnie nowy typ wykresu, który możesz chcieć wypróbować. Nazwa oznacza "średni pasek" w języku japońskim.

Heikin-Ashi wygląda gładko i wskazuje na dominujący trend

Jaki sekret kryje się za sukcesem? Jest naprawdę wyjątkowy. O ile zwykłe świeczniki są wytworem czterech punktów (open, close, high i low), Heikin-Ashi jest obliczany według wzoru:

Zamknij = (Open + High + Low + Close) / 4

 • Jest to średnia cena bieżącego paska.
 • Open = (Otwarcie poprzedniego paska + zamknięcie poprzedniego paska) / 2

 • To jest środek poprzedniego paska.
 • High = Max of (High, Open, Close)

 • Najwyższa wartość trzech.
 • Low = Min. (Niski, otwarty, zamknięty)

 • Najniższa wartość z trzech.
 • Może to wyglądać skomplikowanie, ale to, co dostajesz na końcu, to rodzaj wygładzonego wykresu świecowego, który świetnie sprawdza się w dominującym trendzie. Innymi słowy, jest to zarówno wykres, jak i wskaźnik trendu. Heikin-Ashi zdecydowanie zasługuje na Twoją uwagę i można go znaleźć w sekcji "Typ wykresu" w lewym dolnym rogu pokoju handlowca.

  Nowe wskaźniki

  Nigdy nie ma zbyt wielu wskaźników. Korzystając z wielu różnych narzędzi, zwiększasz szanse na poprawne przewidywanie, a tym samym na wygraną.

  Nowe wskaźniki mogą dodać nowy wymiar do Twojego handlu

  Chmura Ichimoku, KDJ, DPO i Belkhayate Timing są już dostępne na platformie IQ Option. Wszystkie wskaźniki (w tym stare) można znaleźć w sekcji "Wskaźniki" w lewym dolnym rogu ekranu. Chmura Ichimoku to wskaźnik łączący cechy wskaźników trendów i oscylatorów. KDJ jest wskaźnikiem następującym po tendencji. DPO pomaga wyeliminować wpływ ważnego trendu na krótkoterminowe wahania cen. I wreszcie, Belkhayate Timing jest wskaźnikiem typu oscylatora, który pomoże ci znaleźć optymalne punkty wejścia i wyjścia. Nawiasem mówiąc, oto artykuł o DPO (Detrended Price Oscillator), który miłośnicy analizy technicznej na pewno będą przydatni.

  Teraz, gdy wiesz, co dzieje się z handlem, nadszedł czas, aby zanurzyć się w ekscytującym świecie handlu i przetestować nowe funkcje.

  Do platformy

  UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

  OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

  Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


  Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
  Data publikacji: 2018-07-13 11:31:34

  Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.