2 min przeczytaj

Firmy te wykazały imponujące zyski na rynku przed 1 listopada. Najważniejsze zmiany cen, szczególnie na samym początku sesji giełdowej, są wyceniane przez dynamicznych inwestorów.

jabłko

Według Financial Times, Apple rozważa zakup udziałów w iHeartMedia. Partnerstwo marketingowe to kolejna opcja i stanowi alternatywę dla zakupu. Wczoraj akcje AAPL otworzyły się z luką.

Spotify

Usługa przesyłania strumieniowego w Szwecji odnotowała wyższe niż oczekiwano zyski w ostatnim kwartale fiskalnym. Średni miesięczny użytkownik skoczył do 191 milionów, wzrastając o 28 procent. Przychody firmy również przekroczyły prognozy.

Pfizer

Firma Pfizer została obniżona do "wyników rynkowych" z "lepszych wyników" na BMO Capital Markets w tym, co firma nazywała wyceną. W tym roku zapasy narkotyków wzrosły o prawie 19 procent.

Źródło: Zapasy dokonujące największego ruchu przedsprzedażnego: DWDP, NFX, ECA, AAPL, CI i inne

Istnieją dwa najbardziej prawdopodobne scenariusze dotyczące zapasów, które rosną lub spadają na rynku przedsprzedaŜowym. Mogą kontynuować podróż w tym samym kierunku (co dzieje się, gdy presja kupna / sprzedaży jest szczególnie silna) lub mogą wykazać korektę (gdy utrata wartości jest tracona). Wykorzystaj swoją szansę na obrót Apple, Spotify i Pfizer na samym początku sesji giełdowej.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-11-01 13:33:14

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.