2 min przeczytaj

Amazon i Alphabet (właściciel Google'a) to jedyne na świecie dwie notowane na giełdzie spółki, które przekroczyły próg 1 biliona USD w kapitalizacji rynkowej. To jednak nie jedyne, co mają ze sobą wspólnego. Obaj stracili znaczną część swojej wartości w handlu po godzinach po ujawnieniu swoich najnowszych raportów o zarobkach. Jeff Bezos, człowiek stojący za Amazonką, stracił 10 miliardów dolarów wartości akcji w ciągu tylko jednego dnia.

Alfabet spada od początku września

Amazon stracił na wartości 7%, a alfabet spadł jeszcze bardziej, tracąc 10% kapitalizacji rynkowej. Łącznie te dwie firmy straciły ponad 90 miliardów dolarów wartości rynkowej w wyniku gorszych od oczekiwanych wyników kwartalnych.

Amazon traci na wartości przez prawie trzy miesiące

Facebook, alfabet i Netflix straciły około 14% wartości od lipca. S & P500 stracił na wartości 4,6 procent w tym samym okresie.

Źródło: Amazon i Alphabet tracą ponad 90 miliardów dolarów w połączeniu z wartością rynkową

W powiązanej nowości: Bank of America Merrill Lynch ogłosił, że 14 z 19 sygnałów o rynku niedźwiedzi zostało już uruchomionych. Czy to początek nowego rynku niedźwiedzi czy krótkotrwałej korekty? Znajdź odpowiedź tutaj.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-10-26 15:32:23

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.