5 min przeczytaj

Wydanie: 31 stycznia 2019 r., Po zamknięciu rynku

Prognoza: 5,64 Poprzedni: 3.27

Nadszedł czas, by Amazon wydał swoje zarobki, a media szerzy spekulacje na temat tego, jak dobrze się spisały. Ogółem konsensus w sprawie prognozy wynosi 5,64, z czego poprzednia wynosi 3,27.

Mimo że jest to znaczny skok dla lewiatana zakupów online, Amazon przez kilka lat przewyższył zarówno prognozy EPS, jak i prognozy przychodów w 75% przypadków, co spowodowałoby, że inne firmy, takie jak Wal-Mart, Target, eBay, Overstock.com , Best Buy i AliBaba zazdrosny.

Sukcesy Amazonki nie są czymś, co można zburzyć lekko, wielu inwestorów zamiast spekulować, czy pokonają swoje szacunki, w rzeczywistości większość spekulacji otacza to, co firma Amazon kupi i włączy do swojego konglomeratu. Wielu analityków twierdzi, że jest to pomyślny czas dla Amazon, aby kupić FedEx, który obecnie ma wartość 59 miliardów dolarów, aby walczyć z obecną konkurencją w zakresie kosztów wysyłki.

Ostatnim razem, gdy Amazon kupił inną firmę, był już w sierpniu 2017 r., Gdzie kupił Whole Foods za 13,7 miliarda funtów. I natychmiast rozpoczęły się cięcia i wewnętrzna restrukturyzacja.

Głównym celem Amazons jest sprzedać Ci wszystko w domu, i niezależnie od Twojej perspektywy, Amazon ma lub są blisko osiągnięcia tego celu. Ale wkrótce staną przed tym samym pytaniem Apple

Co dalej?

Dokładna odpowiedź pozostaje niejasna. Zwłaszcza z ich sukcesem; w domowej elektronice z Alexa, usługi strumieniowego przesyłania multimediów online za pomocą Amazon Prime, w urządzeniach elektronicznych do e-książek z ich Rozpalać.

Amazon Alexa, Amazon Web Servic, Amazon Prime

Liczne źródła uważają, że przyszłość Amazona będzie teraz leżeć poza domem, z bliskimi relacjami z United Stated Government, CIA i Pentagon. Amazon prowadzi obecnie tajne dane dla CIA i jest odpowiedzialny za zasilanie amerykańskiego systemu zarządzania imigracją. Ten czynnik przekonał wielu, że pomoże to Amazonowi wylądować w zbliżającym się 10-letnim, wartym 10 miliardów dolarów projekcie, trafnie nazwanym "kontraktem JEDI", aby przyspieszyć miejsce Pentagonu w cloud computing. Według wielu Pentagonu celem wspólnej infrastruktury Enterprise Defense Defense jest zwiększenie amerykańskiej "śmiertelności" poprzez zastąpienie przestarzałych systemów IT.

Rzecznik Amazona miał to do powiedzenia Guardianowi: "Jesteśmy przekonani, że społeczności obrony, wywiadu i bezpieczeństwa narodowego zasługują na dostęp do najlepszej technologii na świecie i zobowiązujemy się wspierać ich krytyczne misje ochrony naszych obywateli i obrony naszego kraju. "

Jest to problem, którym należy się zająć jako obecnie Ton Strategic Automated Command and Control System (DDSACCS) Departamentu Obrony, odpowiedzialni za pociski nuklearne w Ameryce nadal używają systemu komputerowego IBM od wczesnych lat siedemdziesiątych.

Większość sentymentów wydaje się względnie pozytywna dla wyników Amazonów w poprzednich kwartałach, a biorąc pod uwagę ich niezrównaną agresywną ekspansję przemysłu i sektora publicznego, przyszłość Amazona jest ekscytująca.

Informacje dotyczące wyników osiągniętych w przeszłości nie są wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników.

Handluj teraz

UWAGA: ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
73% detalicznych kont inwestorów traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2019-01-31 12:00:54

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.