1 min przeczytaj

Amazon.com Inc. poinformował w środę, że otwiera sklep w Nowym Jorku, który będzie sprzedawał zabawki, artykuły gospodarstwa domowego i wiele innych produktów wysoko ocenianych na swojej stronie internetowej.

Wiadomości to w zasadzie najnowszy wtargnięcie Amazona w teren rywali, takich jak Target Corp .; Amazon, największy na świecie sklep internetowy, coraz częściej odwiedza sklepy fizyczne, by zadowolić klientów.

Michael Pachter, analityk w firmie Wedbush Securities, powiedział, że Amazon doda nowe sklepy, jeśli format się uruchomi, ale spodziewa się, że nie. "Jeśli szukam telewizji, a sklep jest pełen urządzeń kuchennych, nie pomaga mi to bardzo" – powiedział.

Ponadto sklep spożywczy pozostaje drugą kluczową kategorią w grach typu "cegła i zapał Amazona". Firma kupiła Whole Foods Market w transakcji o wartości 13,7 miliarda dolarów w zeszłym roku. Wprowadza także mniejsze sklepy spożywcze znane pod nazwą Amazon Go, gdzie technologia w sklepie pozwala klientom wyjść z produktami i obciążać ich karty kredytowe bez konieczności zatrzymywania się i odwiedzania kasjera.

Handluj tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-27 10:11:34

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.