1 min przeczytaj

Regulatorzy z Arabii Saudyjskiej wydali oświadczenie wyjaśniające to handel kryptowalutami jest nielegalny w królestwie.

Według opublikowanego wczoraj oficjalnego dokumentu, komitet ostrzegł przed handlem cyfrowymi walutami z powodu "Negatywne konsekwencje i wysokie ryzyko dla przedsiębiorców, którzy nie są nadzorowani przez rząd".

"Komitet zapewnił, że waluta wirtualna, w tym na przykład, ale nie wyłącznie, Bitcoiny są nielegalne w królestwie i żadna ze stron ani osób nie ma licencji na takie praktyki."

Niemniej jednak w oświadczeniu nie wspomniano, jakie mogą być konsekwencje dla stron, które mają handlować kryptowalutami. Ostrzeżenie pojawia się po negatywnych komentarzach saudyjskiego księcia Al-Waleeda bin Talala w grudniu 2017 r., Kiedy powiedział, że bitcoin "zamierza pewnego dnia implodować". Następnie książę porównał najsłynniejszą krypto walutę na świecie z firmą Enron, amerykańską firmą energetyczną, która zawaliła się na początku 2000 roku po odkryciach masowych oszustw księgowych.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-14 09:03:27

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.