1 min przeczytaj

Australijska agencja federalna opracowuje obecnie krajowy blockchain, który umożliwi firmom przeprowadzanie transakcji opartych na inteligentnych umowach prawnych.

Commonwealth Scientific and Industrial Research Organization (CSIRO) jest współpraca z kancelarią prawniczą Herbert Smith Freehills i IBM na pilota nowej platformy o nazwie Australian National Blockchain (ANB).

Cel? Pozwól firmom automatyzować transakcje na podstawie z góry określonych terminów prawnych – zaprojektowanych tak, aby spełniały australijskie przepisy – zakodowane w inteligentnych umowach na bazie zasilanej przez IBM sieci blockchain.

"Na przykład czujniki na placu budowy mogą rejestrować czas i datę dostarczenia ładunku na blockchain i uruchamiać inteligentną umowę między firmą budowlaną a bankiem, która automatycznie powiadomi bank, że warunki zostały spełnione, aby zapewnić płatność za to dostawa ładunku, " agencja wyjaśniła w ogłoszeniu.

Pilot ma rozpocząć się pod koniec 2018 r. I planuje zaprosić organy regulacyjne, banki, kancelarie prawne i inne firmy w kraju do udziału w tym projekcie.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
Między 74 a 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-30 09:10:07

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.