4 minuty przeczytaj

Zbliża się nowy miesiąc, a wraz z nim czerwcowa runda posiedzeń banku centralnego. W tym tygodniu analizujemy wyciągi z dwóch mniejszych banków centralnych, ale stwierdzenia, które z pewnością poruszą rynki. Najważniejsze dla handlowców jest to, że spotkanie Rezerwy Bankowej Indii zaplanowane na środę.

Oczekuje się, że bank na najbliższym spotkaniu stanie się jastrzębie, aby walczyć z rosnącą inflacją i może nawet wprowadzić podwyżkę stóp. Ruch ten spowodowałby, że indyjskie stawki przekroczyłyby 6,00%, podczas gdy były w ciągu ostatnich kilku spotkań i prawdopodobnie wzmocnią rupię. USD / INR został skorygowany w ciągu ostatnich dwóch tygodni i może przedłużyć ruch, ponieważ RBI jest bardziej jastrzębi niż oczekuje szeroka gama uczestników rynku. Ryzyko to dane z USA, dane ze Stanów Zjednoczonych są późniejsze, a ten tydzień nie powinien być wyjątkiem. USD / INR obecnie znajduje się na poziomie wsparcia na poziomie 67 i czeka na wskazówki do kierunku. Potwierdzenie wsparcia byłoby bolesne i mogłoby podjąć próbę powtórzenia ostatniego wzrostu, przerwa w popieraniu byłaby niedźwiedziowata i może zbliżyć się do 65,50 w najbliższym czasie.

 USD / INR zostało skorygowane

Oczekuje się, że Reserve Bank of Australia podejmie decyzję dotyczącą polityki we wczesnych godzinach rannych we wtorek rano. Oczekuje się, że bank nie podniesie stóp, ale może przyjąć jastrzębią perspektywę, ponieważ oznaki inflacji nadal przenikają przez gospodarkę. USD / AUD wzrósł w poniedziałek, kiedy dolar australijski zyskał na sile przed spotkaniem RBA. Ruch ten wzrósł do 0,7650, a możliwy opór, wytrzymałość wspomagana uwolnieniem silnych danych PMI z USA. Wskaźniki są zwyżkowe i sugerują, że większy ruch wisi, więc niedźwiedzi inwestorzy powinni zachować ostrożność. Przerwa w stosunku do oporu potwierdziłaby wskaźniki i prawdopodobnie doprowadziłaby do zbliżenia pary do 0,7800 w najbliższym czasie.

 USD / AUD wzrósł w pierwszym poniedziałku

Podczas gdy RBI i RBA są zarówno ważne w świat forex większość handlowców przygląda się posiedzeniom FOMC i EBC zaplanowanym na przyszły tydzień. FOMC wyda oświadczenie po raz pierwszy, w środę po południu, a następnie w czwartek rano w komunikacie EBC. Oczekuje się, że FOMC podniesie stopy procentowe, ale także wskaże niższą perspektywę na przyszłe podwyżki stóp, EBC, by stanąć po omacku ​​i być może wspomnieć o zaostrzaniu w pewien sposób, oczekiwaniu, które ma ustaloną walutę EUR / USD .

 EUR / USD skonfigurowane do odwrócenia

Para już odbiła się od wsparcia i potwierdziła ruch z drugim odbiciem od wyższego wsparcia. Wskaźniki wspierają wyższe ceny, średnia krocząca jest następnym najlepszym celem.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cenowych lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZY

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-05 08:01:41

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.