2 min przeczytaj

Najsłynniejsza krypto walutowa była dzisiaj około 5850 dolarów wcześniej, co stanowi 70% spadek od szczytu osiągniętego pod koniec 2017 roku.

El-Erian, główny doradca ekonomiczny w Allianz, uważa, że ​​bitcoin staje się bardziej zbywalnym towarem niż walutą, choć uważa, że ​​blockchain, technologia krypto-gronowa, pozostanie tutaj.

Mohammed El-Erian jest uważany za jednego z najbardziej wpływowych myślicieli rynku finansowego na świecie. Dziś powiedział, że kryptowaluta warto rozważyć, jeśli spadnie do 5000 $. Bitcoin notował około 5,870 USD, ponieważ El-Erian przedstawił swoje uwagi.

"Nie wydaje mi się, żebyś powrócił do 20 000 $, ale myślę, że musisz stworzyć bazę, dzięki której ludzie, którzy naprawdę wierzą w przyszłość bitcoina, skonsolidują się, a potem ci się podniosą" powiedział.

"Podejrzewam, że jeśli spojrzysz na 10 do 15 lat w dół drogi, będziemy mieli waluty cyfrowe, ale sektor publiczny będzie w to zaangażowany. To nie będzie czysty bitcoin " powiedział. "Ale technologia blockchain, potraktuj to poważnie."

"To będzie środek wymiany" – powiedział El-Erian. "To nie będzie waluta, to będzie kolejny towar podobny do towarów, który można handlować, a przede wszystkim jako zasób wartości".

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-29 15:15:57

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.