Bitcoin Cash walczy, by zdobyć zyski w dniu Hard Fork


4 min przeczytaj

Wielki dzień wreszcie nadszedł: Bitcoin Cash otrzyma kilka aktualizacji oprogramowania, które mają pomóc procesowi sieci w większej liczbie transakcji niż Bitcoin. Zamiast odbywać się na określonej wysokości bloku, twardy widelec rozpocznie się dzisiaj, 15 maja o godzinie 16:00:00 UTC.

Czego można się spodziewać po twardym widelcu? Nowe ulepszenia:

 • Zwiększ rozmiar bloku z 8 MB do 32 MB, umożliwiając szybsze transakcje
 • Zwiększ rozmiar nośnika danych do 220 bajtów
 • Włącz inteligentne kontrakty
 • Zespół odpowiedzialny za uaktualnienie zaleca, aby pełne klienci węzłów i górnicy aktualizują swoje oprogramowanie do Bitcoin ABC 0.17.1, który został wydany w kwietniu.

  Należy zauważyć, że chociaż uaktualnienie tego oprogramowania jest uważane za twarde widły, posiadacze Bitcoin Cash nie otrzymają żadnych nowych monet, nie będzie też tworzona nowa kryptowaluta. Jeśli wszystko pójdzie gładko, wartość starego blockchainu Bitcoin Cash zostanie anulowana, a posiadacze BCH będą mogli dalej bez problemu używać swoich monet na nowym blockchainie.

  Zwolennicy Bitcoin Cash ufają, że aktualizacja sieci sprawi, że moneta będzie bardziej konkurencja i zwiększenie apelu o masową adopcję.

  BCH pokazuje skromne zyski

  Podczas gdy najtrudniejszym rozwidleniom zwykle towarzyszy wzrost cen, Bitcoin Cash wydaje się walczyć pod tym względem. Moneta wzrosła do prawie 1500 $ wczoraj w wiadomościach, że popularna giełda kryptowalut Gemini wkrótce będzie notować Bitcoin Cash razem z Litecoin (LTC) i Zcash (ZEC). Jednak Bitcoin Cash nie wzrósł do tego stopnia, że ​​zarówno Litecoin, jak i Zcash

  W czasie pisania Bitcoin Cash jest wyceniany na 1,423 $, co stanowi spadek o ponad 0,40% w ciągu ostatniej godziny. Mimo że jego cena w ciągu ostatnich 24 godzin wynosi jeszcze 2,74%, nie była w stanie utrzymać ani wczorajszego wzrostu.

   Wykresy gotówkowe Bitcoin

  Jeden z czynników, które mogą przyczyniać się do opóźnienia w płatnościach Bitcoin Cash jest to, że BL3P, największa w Holandii giełda kryptowalut, ogłosiła, że ​​zrzuci monetę po twardym widelcu. Giełda stwierdziła, że ​​rozważa przerwanie obsługi altcoina, a twardy widelec dał mu powód, aby przejść przez proces jej usuwania.

  Niemniej jednak, z odliczaniem zaledwie kilka godzin, handlowcy mają nadzieję, że Aktualizacja sieci Bitcoin Cash przyniesie wzrost wolumenu transakcji i wzrost ceny transakcyjnej. Wszystko to zależy od sukcesu dzisiejszego twardego widelca oraz od tego, jak zostanie ono odebrane przez społeczność kryptograficzną.

  Kup teraz

  UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

  OGÓLNE OSTRZEŻENIE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

  Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

   
  Tytuł:

  Bitcoin Cash walczy, by zdobyć zyski w dniu Hard Fork

  Źródło: IQ Option Broker Official Blog
  Data publikacji: 2018-05-15 14:37:16

  Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.