Bitcoin Core jest powolny, drogi i niewiarygodny


2 min czytaj

Gotówka bitcoinowa może być jednak używana na całym świecie jako aktualna waluta, mówi

"Użytkownicy i deweloperzy kryptowalut na całym świecie przyjmują gotówkę bitcoinową w szybszym tempie niż rdzeń Bitcoin, " mówi Roger Ver, jeden z pierwszych inwestorów Bitcoin.

Bitcoin gotówka oddzieliła się od bitcoin w zeszłym roku, po tym jak mała grupa programistów zdecydowała się na dodanie ulepszeń, które poprawiłyby wydajność transakcji. Pierwotny Bitcoin jest określany jako rdzeń Bitcoin, aby odróżnić go od innej wersji.

Ver, czasami nazywany "Bitcoin Jesus", ponieważ był jednym z pierwszych inwestorów bitcoin, powiedział, że rdzeń oprogramowania Bitcoin jest "powolny, drogi i niewiarygodne. " Zamiast tego, poleca gotówkę bitcoin, która jest zbudowana specjalnie dla transakcji.

" Wszystkie te istniejące firmy budują swoje nowe produkty na gotówkę bitcoinową, tak jak ja jako CEO Bitcoin. com, "powiedział we wtorek Ver. Jego strona internetowa pomaga inwestorom kupować i przechowywać bitcoiny i inne kryptowaluty. "

" Ścieżka ekonomiczna, w której gotówka bitcoin jest na tym, doprowadziła do oryginalnego sukcesu Bitcoin, jestem niewiarygodnie zwyżkujący w gotówce bitcoin z dokładnie tych samych powodów, dla których byłem zwyżkowy na bitcoin w 2011 roku. "

Wymień teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZY

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Bitcoin Core jest powolny, drogi i niewiarygodny

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-16 15:06:29

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.