1 min przeczytaj

"Dowolna liczba katalizatorów może sprawić, że bitcoiny eksplodują wyżej" mówi Bogart. Podczas gdy Bitcoin jest dzisiaj na giełdzie około 8 200 $, Spencer Bogart powiedział, że Bitcoin "… jest teraz rodzajem tinderboxa, czekając na powody, by pójść wyżej".

Najbardziej znana waluta cyfrowa odnotowała znaczny wzrost w ciągu ostatniego tygodnia ale wciąż nie jest nawet zbliżony do najwyższego poziomu z grudnia 2017 r. 19,783,21 USD. Obecnie obserwatorzy rynku czekają w oczekiwaniu na następny skok.

"Dowolna liczba katalizatorów może przyspieszyć eksplozję bitcoina", powiedział wczoraj prasie Spencer Bogart, partner w Blockchain Capital. Jakie katalizatory? Napięcia handlowe, możliwość wystąpienia ETF bitcoin, rosnące kursy walutowe, a przede wszystkim niedawne ogłoszenie przez Mastercard nowego patentu, który umożliwiłby transakcje bitcoinowe na kartach kredytowych.

W maju, podczas gdy bitcoin nadal spadał, Bogart powiedział, że to jedyna cyfrowa moneta warta zakupu. Powiedział, że bitcoin, który w tym czasie kosztował około 7400 $, prawdopodobnie spadłby, zanim osiągnie co najmniej 10 000 $ do końca 2018 roku.. Moneta spadła poniżej 6 000 $ w następnym miesiącu.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-26 11:06:12

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.