2 min przeczytaj

Zakłada to również założyciel i dyrektor ds. Inwestycji (CIO) Miller Value Partners Kryptowaluta z najwyższym rankingiem jest jak złoto.

"Myślę, że to interesujący eksperyment technologiczny. Każdego dnia, kiedy nie wysadzi się w powietrze lub nie zostanie uregulowany do zera, to co wydarzy się, to więcej pieniędzy wpada do ekosystemu. "

Zapytany o to, czy jego stanowisko wobec Bitcoin rozszerzyło się na inne kryptowaluty, Miller powiedział: "Większość kryptowalut jest prawdopodobnie bezwartościowa. Bitcoin jest najbardziej stabilnym z walut. Myślę, że ma największe szanse na sukces. Są ludzie, którzy lubią, ale to jedyny interes, który mnie interesuje. "

Bill Miller powiedział także, że bitcoin ma pewne zalety w stosunku do złota: łatwość transferu i zdolność do działania jako środek wymiany. Pomimo tych zalet uważa, że ​​BTC nie jest jeszcze skutecznym systemem płatności ani opłacalną walutą.

Miller przewidział, że jeśli Bitcoin osiągnie 1/3 całkowitej wartości rynkowej złota, instytucje takie jak banki mogą bardziej zainteresować się aktywami. Obecna kapitalizacja rynkowa bitcoin wynosi 140 miliardów dolarów, co stanowi 47% całego rynku kryptowalut.

Teraz handluj BTC

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-30 09:43:36

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.