1 min przeczytaj

Bitcoin będzie nadal spadać, ponieważ "nie ma tam żadnej wartości" – powiedział wczoraj prezes prasowy PayPal Bill Harris. Dawna technologia finansowa Główne obawy prezesa dotyczące bitcoin to: powolny czas transakcji, skalowanie wyzwań i zmienność.

"Kult bitcoin [makes] wiele twierdzeń – że jest natychmiastowa, darmowa, skalowalna, wydajna, bezpieczna, akceptowana na całym świecie i użyteczna – to żadna z tych rzeczy " mówi Harris.

Harris, również założyciel Personal Capital Corporation, wystąpił przeciwko bitcoinowi w kwietniu, kiedy powiedział, że bitcoin to "kolosalny system pompowania i wyrzucania, którego świat nigdy nie widział".

Tym razem poszedł trochę dalej i podał więcej szczegółów na temat swojego punktu widzenia. Harris powiedział, że wartość bitcoina będzie po prostu dalej spadać, aż osiągnie "ostatecznie dużo bliżej zera". "Mamy cyfrowe waluty. Mamy cyfrowe waluty, które są bardziej stabilne, szerzej akceptowane i mają wartość wewnętrzną. Już to mamy – nazywa się to dolarem, jenem, nazywasz to " Harris dodał.

"Musi to być coś, co ją wspiera" – powiedział. "Bitcoin nie generuje przychodów, nie ma rentowności".

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-15 13:36:32

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.