Bitcoin jest w bańce


2 min przeczytaj

Jack Ma jest prezesem wykonawczym i założycielem chińskiej firmy juggernaut Alibaba. Stwierdził, że podczas gdy jest zwyżkujący w kwestii technologii blockchain, Bitcoin jest w bańce

Skomentował Bitcoin, kryptowaluty w ogóle i blockchain, podczas przemawiania na forum na drugim Światowym Kongresie Inteligencji przeprowadzonym w Tianjin. Założyciel Alibaba Group Holding Ltd podkreślił znaczenie podstawowej technologii rozproszonej księgi, która napędza Bitcoin, a nie samą walutę:

"Blockchain jest teraz gorącym słowem. Po pierwsze, blockchain to nie bańka, ale Bitcoin to bańka. Bitcoin to tylko niewielka aplikacja blockchain. Blockchain nie jest wielką kopalnią złota. Przynajmniej w Alibaba, blockchain musi być rozwiązaniem, które rozwiązuje problemy prywatności i bezpieczeństwa w erze cyfrowej. "

" Powinniśmy być ostrożni w kwestii Bitcoin. Jednak jego podstawowa technologia jest naprawdę potężna. Przywiązuję większą wagę do społeczeństwa bezgotówkowego i technologii blockchain. I nie jestem haniebny, że nie wiem o Bitcoinie. "

" Sieci społecznościowe mogą nie potrzebować blockchain, ale robimy finanse internetowe, w których przetwarzamy tryliony wolumenu transakcji. Musimy zwrócić się do blockchain, w przeciwnym razie byłoby to fatalne ", zakończył Jack Ma.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Bitcoin jest w bańce

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-21 16:05:15

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.