2 min przeczytaj

Współzałożyciel Apple Steve Wozniak uważa, że ​​blockchain jest bańką podobną do ery dotcomów. Różnica polega na tym, że obecny prąd może mieć potencjał w przyszłości, powiedział wczoraj.

Podczas konferencji technologicznej NEX w Nowym Jorku Wozniak powiedział, że era dotcomów wywołała podobne podekscytowanie wokół organizacji, które nie dotrzymały swoich obietnic: "To była bańka, a ja tak myślę o blockchain."

Chociaż Woźniak dodał, że jest to blockchain "Zdecentralizowany i całkowicie godny zaufania" zauważając, że może to "trochę potrwać", ponieważ jego potencjał w pełni dojdzie do skutku:

"Nie zmienia się w ciągu jednego dnia, wiele pomysłów blockchain, które są naprawdę dobre, wychodząc wcześnie, mogą się wypalić, nie będąc gotowymi do bycia stabilnymi na dłuższą metę".

Współzałożyciel Apple wyraził podobne uczucia co do przyszłego potencjału zarówno dla blockchain, jak i kryptowalut. W połowie maja na konferencji w Wiedniu Wozniak porównał platformę Ethereum do platformy Apple, stwierdzając, że może ona stać się tak samo wpływowa jak Apple w przyszłości.

Wczoraj Wozniak wspomniał nawet o możliwości użycia blockchainu dla konkurenta sieci społecznościowej na Facebooku, który, jak powiedział, jest obecnie monopolistą w tym sektorze. Bitcoin jest nadal "po prostu niesamowity", wyraził.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-27 18:24:47

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.