2 min przeczytaj

Cyfrowe waluty mogą być gorsze od ubiegłorocznych najwyższych cen, ale rozwój infrastruktury i frontu regulacyjnego nadal powoli postępuje.

"W tamtych czasach cena w grudniu wynosiła 20 000 USD. Przewidywałem na rok 2018, że zobaczymy 5000 USD i 60 000 USD. A więc 5000 USD, trafiliśmy w dziesiątkę, więc zobaczmy, czy uda nam się zarobić 60 000 $. Nadal jestem całkiem pewny siebie " Julian Hosp, prezes i współzałożyciel firmy Crypto Wallet i założycieli kart TenX, powiedział na konferencji technologicznej RISE w Hongkongu.

To prawda, że ​​"gigantyczne pozytywne wydarzenie" musiałoby nastąpić w tym roku, aby bitcoin osiągnął wartość 60 000 USD w 2018 roku, przyznał Hosp. Dodał, że to "masowe pozytywne wydarzenie" może przyjść w postaci funduszu wymiany bitcoinów lub kraju ogłaszającego coś, co jest "bardzo, bardzo pozytywne dla bitcoin".

"Jeśli do końca sierpnia zobaczymy ponad 10 000 dolarów, zobaczymy 20 000 USD, potem prasa, media wejdą, a my wciąż możemy zobaczyć 60 000 dolarów w tym roku". powiedział.

Większość nacisków ze strony walut cyfrowych w tym roku wynika z faktu, że przestrzeń objęta jest kontrolą regulacyjną. Mimo to, po tym jak Komisja Papierów Wartościowych i Giełdy wyjaśniła w zeszłym miesiącu, że Bitcoin i Eter nie są papierami wartościowymi, było pewne ulgę.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-11 14:22:12

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.