1 min przeczytaj

Pomimo ostatnich dramatycznych dni kryptowalut, Arthur Hayes powiedział, że najsłynniejsza cyfrowa waluta osiągnie 50 000 USD do końca roku.

Cena Bitcoina była na dzikiej kolejce górskiej z ale "Coś, co może wzrosnąć do 20 000 $ w ciągu jednego roku, może mieć korektę" Hayes, współzałożyciel i dyrektor generalny BitMEX, powiedział. "Zdecydowanie możemy znaleźć dno w przedziale od 3 000 do 5000 USD" – powiedział. "Ale jesteśmy jedną pozytywną decyzją regulacyjną, wiele ETF zatwierdzonych przez SEC, aby przejść do 20 000 $, a nawet do 50 000 $ do końca roku."

W zeszłym tygodniu bitcoin, największa krypto-waluta, spadł poniżej poziomu 6 000 USD. Tymczasem, Ethereum, Litecoin, gotówka i marsz bitcoin również spadły na cały rok. Niemniej jednak, Hayes zwrócił uwagę, że niestabilna natura Bitcoina sprawia, że ​​jest on tak atrakcyjny dla inwestorów.

"Teraz, gdy mamy większą widoczność, więcej osób mówi o bitcoinach, czas między agresywnym rynkiem niedźwiedzi a agresywnym rynkiem hossy, jak sądzę, ma się skrócić" powiedział.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-02 16:11:23

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.