4 min przeczytaj

Rynek bitcoinowy jest znakiem dla inwestorów, których nie mogą zignorować. Wiodąca na świecie technologia blockchain i krypto walutowa kryptowaluta stworzyły ciąg dalszy podręcznika, który oznacza jedno; BTC 8 000 $ jest jednym ze sposobów i będzie wkrótce. Sygnał jest trzykrotną metodą, jednym z potężniejszych wskaźników kontynuacji dostarczanych przez analizę świec, ponieważ jest ona trend-follow, obejmuje konsolidację cen i prowadzi do ruchów cen o dużym prawdopodobieństwie.

Co to są trzy metody wschodzące? Jest to pięciokrotny (czasem mniej) wzór świec, który obejmuje średnią / długą zieloną świecę, 1-3 mniejsze świecące się świece (konsolidacja) i ostateczną średnią / długą zieloną świecę, która przełamuje się do nowego wysokiego. Bitcoin nie tylko stworzył metody Rising Three, stworzył podręcznikową wersję wskazującą na jedną rzecz; wzrost do 8 000 USD.

Bitcoin

Projekcja ceny dla trzech metod wzrostu jest prosta. Zmierz odległość, w cenach, od początku rajdu do wzoru kontynuacji. W tym przypadku rajd przenosi BTC z 6 000 $ do 7 000 $, co oznacza wielkość 1000 $. Dodaj 1000 $ do poziomu break-out, blisko 7000 $, a otrzymasz cel w wysokości 8 000 $, który prawdopodobnie zostanie osiągnięty w ciągu najbliższego tygodnia do dziesięciu dni, pod warunkiem, że nie pojawią się bessy, aby obniżyć ceny.

Litecoin, wczesne widowisko oryginalnego blockchainu BTC, nie jest daleko w tyle. Token nie jest jeszcze formacją kontynuacyjną, ale znalazł się na dole i niedawno wzrósł powyżej krótkoterminowej 30-dniowej średniej kroczącej. Nie jest to oznaką istotnego odwrócenia, ale wskazuje na zmianę nastrojów wśród społeczności handlowej, o ile nie jest to wspólnota LTC. Teraz, gdy ceny wzrosły powyżej 30-dniowej średniej ceny emisyjnej, możemy spodziewać się, że w kolejnych tygodniach ich ceny wzrosną, a docelowy poziom wyniesie 90 USD.

Litecoin

Ethereum pozostaje w tyle na rynku i z jednego kluczowego powodu; sieć Ethereum napotyka kilka katalizatorów, które trzymają inwestorów ostrożnie. Katalizatory obejmują twardy widelec w Konstantynopolu (nie oczekuje się nowych monet), Sharding, Casper i Plasma; wszystkie mają na celu zwiększenie wydajności, obniżenie kosztów i poprawę skalowalności.

Ethereum

ETH nadal znajduje się poniżej 30-dniowej emisji EMA i ma problemy z oporem 300 USD. Ruch powyżej tego celu byłby dobrym sygnałem dla byków, ale musiałby przekroczyć krótkoterminową średnią ruchomą dla handlowców, aby uzyskać wzrost cen.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
Między 74 a 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-03 13:38:31

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.