2 min przeczytaj

Chińska firma planuje otworzyć operację wydobycia bitcoiny w części starej fabryki Alcoa na obrzeżach miasta Milam County, przynosząc z sobą perspektywę 300-500 miejsc pracy.

Nie jest to rodzaj działalności gospodarczej, do jakiej przywykło Hrabstwo Milam, ale bez miejsc pracy straconych, to na nowo definiuje się na nowoczesną gospodarkę, a kopalnia to dopiero początek. "Wciąż próbujemy przetrwać tutaj w tym miasteczku" – powiedział w zeszłym tygodniu Henry Miller.

Miller, który ma teraz 61 lat, przez całe życie mieszkał w Rockdale, pracując w elektrowni Luminant, a następnie jako niezależny wykonawca na budowie. Odszedł na emeryturę, zanim fabryka została zamknięta, ale jak wszyscy w Rockdale, nadal odczuwał skutki. "Myśleliśmy, że fabryka będzie tu przez wiele lat i lat, ale tak nie jest" powiedział. "Nie sądziliśmy, że to zamknie drzwi, ale tak się stało".

Firma Bitmain Technologies planuje ogłosić operację w nadchodzących dniach, powiedział w prasie wiceprezes wykonawczy i dyrektor operacyjny firmy, Jeff Stearns.

"Będą to prace techniczne, to dobrze płatna praca" – powiedziała Rebecca Johnson-Vasquez, przewodnicząca Izby Handlowej Rockdale i właścicielka Lone Star Guns & Goods na głównej ulicy.

Handluj krypto

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-31 21:25:27

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.