2 min przeczytaj

Bitcoin kontynuuje dziś swój rajd. Najsłynniejsza na świecie cyfrowa waluta wzrosła o 5% do poziomu 7 770,58 funta i wzrosła o około 20% w zeszłym tygodniu. Po raz pierwszy przekroczył poziom 7000 $ w zeszły wtorek po wiadomościach, że BlackRock, gigant zarządzania aktywami, utworzy grupę roboczą do zbadania kryptowalut i technologii blockchain.

Bitcoin

Skala szarości, która zarządza aktywami o wartości 2 miliardów dolarów, powiedziała w zeszłym tygodniu, że widzi więcej instytucji zainteresowanych produktami kryptowalutowymi, które Matthew Newton z eToro dodaje do długoterminowego wzrostu bitcoiny. "Na dłuższą metę wszystkie te punkty są bardzo optymistyczne" powiedział Newton, analityk w eToro. "Technicznie, na listach przebojów, to, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu, było bardzo pozytywne, ale przejście przez te poziomy będzie kluczowe w krótkoterminowych działaniach."

W grudniu 2017 r. Bitcoin wciąż spadł o ponad 60% z rekordowego poziomu blisko 20 000 $. Większość kryptowalut znalazła się w tegorocznej globalnej analizie wśród kradzieży, oszustw związanych z ofertą monet, manipulacji na rynku i możliwościami prania brudnych pieniędzy.

Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut spadła w tym roku o ponad 50%. Chociaż rzeczy wydają się zmieniać.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-23 20:31:33

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.