2 min przeczytaj

Tom Lee z Wall Street obniża cenę docelową bitcoina na koniec roku o około 20%. Tom Lee powiedział dziennikarzom, że widzi największą na świecie kryptowalutę pod koniec roku w wysokości ponad 20 000 USD za sztukę – o 20% mniej niż poprzednie przeczucie. "Bitcoin historycznie sprzedał 2,5 razy więcej niż koszty wydobycia. Nie można wykluczyć, że pod koniec roku wartość ta może wynosić ponad 20 000 USD według wartości godziwej ". – powiedział współzałożyciel Fundstrat Global Advisors.

"Powodem, dla którego bitcoin wygląda naprawdę dobrze, jest koszt w pełni załadowanego wydobycia około 7000 $. I trudność rośnie. Tak więc do końca roku będzie to 9 000 $. "

Cyfrowe kopalnie waluty korzystają z komputerów o dużej mocy, które zużywają dużo energii, aby wykonać serię złożonych obliczeń, aby utworzyć bitcoin. Protokół bitcoin wymaga skończonej liczby bitcoinów o wartości 21 milionów, z czego około 80% zostało już utworzonych.

Lee, główny strateg ds. Strategii kapitałowych J.P. Morgan od 2007 do 2014 r., Powiedział, że bitcoin i blockchain, technologia leżąca u jego podstaw, to "wielopunktowa historia", która znajduje się na "wczesnych etapach" transformacji.

"Zrobiłem bezprzewodowy [research] W latach dziewięćdziesiątych. Widziałem 20 lat mobilnej i internetowej konwergencji. Dla mnie to nie jest tak różne "pod względem tego, jak zmienia się branża w czasie, powiedział.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-06 08:07:02

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.