2 min przeczytaj

Belfort powiedział, że walka cenowa Bitcoina w 2018 roku jest początkiem końca dla najwyższej rangi kryptowaluty. Jordan BelfortDoradził "hodlersom", aby sprzedali teraz przed katastrofą. Pomimo negatywnego nastawienia BTC, Belfort oświadczył, że Blockchain, technologia kryjąca się za BTC i innymi kryptowalutami, ma ogromną obietnicę.

Według Belfort, wielokrotne spadki cen odnotowane w czerwcu 2018 r. Pokazują, że BCT zbliża się do "ostatnich dni". Powiedział, że postrzegana wartość Bitcoina mieści się w kategorii "większej teorii głupców". Zarzucił on permabullsom takim jak John McAfee oszukiwania społeczności kryptowalut za pomocą fałszywych obietnic:

"Jedynym powodem, dla którego to robią, jest to, że próbują zdobyć więcej frajerów. Aby stworzyć nierealistyczne prognozy cenowe o śmiesznych wartościach. Wszystko jest nie tak z bitcoinem. Jest w nim zbyt wiele podstawowych wad i [the] Najważniejsze jest, wyjść, jeśli nie chcesz stracić wszystkich swoich pieniędzy. "

Mimo to Belfort przyznał, że technologia blockchain ma ogromną obietnicę. Zachęcał widzów, aby przenieśli swoją uwagę z BTC do technologii blockchain, mówiąc, że było kilka kryptowalut, które miały prawdziwą użyteczność.

Belfort argumentował, że Bitcoin nie miał prawdziwej użyteczności, mówiąc to jeśli Bitcoin byłby właścicielem i licencjonował technologię blockchain, sytuacja byłaby zupełnie inna.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

[/ cta_en
 

Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-26 15:03:59

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.