3 min przeczytaj

Dzisiaj jest naprawdę wspaniały dzień dla globalnej społeczności kryptowalut (szczególnie HODLers). Po raz pierwszy od 22 maja Bitcoin osiągnął 8 000 $. W rajdzie cenowym, który trwał kilka tygodni, najpopularniejszemu na świecie krypto udało się wyrwać z ujemnego cyklu – czy też nie?

24 czerwca, dokładnie miesiąc temu, BTC sprzedano w cenie około 5 900 $. Od tego czasu firma dodała do swojej wartości ponad 2 000 $, zwiększając się o 33% w ciągu 30 dni. Jednocześnie nie można powiedzieć, że rynek kryptowalut jako całość wraca do wzrostu. Cztery kryptowaluty na liście pierwszej dziesiątki straciły część swojej wartości (do 10%) w ciągu ostatnich 7 dni.

Kryptowalutowy pułap rynkowy w ciągu 1 miesiąca

W tym samym okresie kapitalizacja rynkowa przemysłu kryptowalutowego wzrosła z 270 do 294 miliardów dolarów. Wzrost ten przypisuje się głównie wzrostowi cen Bitcoin, który jest nadal kryptowalutą # 1 na świecie, z ponad 46% udziałem w światowym rynku.

Co powinieneś, jako przedsiębiorca, oczekiwać od Bitcoin i reszty kryptowalut w nadchodzących dniach? Długoterminowy trend jest trudny do przewidzenia. Większość "ekspertów branżowych" nie wyraziła jeszcze zgody na przyszłe wyniki Bitcoin i jego młodszych rówieśników. Niektórzy uważają, że w pewnym momencie dojdzie do wzrostu. Współzałożyciel BitMEX, Arthur Hayes, posunął się do stwierdzenia, że ​​do końca roku Bitcoin będzie wart 50 000 $. Ale nie wszyscy liderzy opinii odczuwają to samo.

Aligator i punkt stochastyczny w dominującym pozytywnym trendzie

Jeśli chodzi o krótkoterminowe modele cen, wskaźniki analizy technicznej mogą być bardzo pomocne. Według Aligatora i Oscylatora Stochastycznego można obecnie zaobserwować silny pozytywny trend na rynku BTC. Warto jednak zauważyć, że rynek kryptowalut jest bardzo niestabilny i może zmienić swój kierunek, gdyby na rynku pojawiła się poważna negatywna wiadomość.

Teraz handluj BTC

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-24 12:24:06

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.