Blockchain to świetny pomysł


2 min przeczytaj

Współzałożyciel Apple, Steve Wozniak, bardzo pozytywnie skomentował kryptowaluty i technologię blockchain podczas przemówienia otwierającego na Światowym Kongresie WeAreDevelopers 2018 w Wiedniu, Austria.

Wczoraj Wozniak powiedział uważa blockchain za "świetny pomysł". "Blockchain jest kolejną dużą rewolucją informatyczną, która wkrótce ma nastąpić." Kiedy partner Steve'a Jobsa wyjaśnił swoją pozytywną opinię na temat blockchain przez fakt, że jest wiele przydatnych aplikacje dla technologii w różnych obszarach

"Blockchain i kryptowaluty osiągną swój pełny potencjał w ciągu dekady" według Woźniaka. Jakby tego było mało, współzałożyciel firmy Apple cytował prezesa Twittera, Jacka Dorseya, który w marcu powiedział, że Bitcoin stanie się "wspólną walutą" świata.

To nie jest pierwszy raz, kiedy Wozniak zrobił pozytywne komentarze na temat kryptowalut i blockchain. Według niego, Dużą zaletą Bitcoina jest to, że istnieje tylko ograniczona liczba monet, podczas gdy pieniądze pieniężne, takie jak dolar amerykański czy euro, mogą być po prostu drukowane przez banki.

Mimo wszystko, Wozniak sprzedał wszystkie swoje bitcoiny z wyjątkiem jednego, jak powiedział na konferencji WeAreDevelopers w Wiedniu, ponieważ "[he] nie chce być inwestorem i stale obserwować ceny."

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę przenoszą wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Blockchain to świetny pomysł

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-17 17:00:26

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.