2 min przeczytaj

Lori Beer powiedziała, że ​​blockchain "zastąpi istniejącą technologię" za kilka lat: "Zobaczymy szersze zastosowanie blockchain. Za kilka lat blockchain zastąpi istniejącą technologię, dziś współistnieje tylko z obecną. "

Firma Beer wyjaśniła, że ​​JP Morgan wykorzystuje technologię blockchain, aby "uprościć proces płatności i przechowywać informacje o klientach związane z zasadami KYC (Know Your Customer)." Powiedziała także, że technologia blockchain pomaga zapobiegać praniu pieniędzy. Piwo dalej wyjaśniło zastosowanie przez bank technologii blockchain:

"Obecnie podążamy wieloma ścieżkami. Wynaleźliśmy blockchain z otwartym kodem opartym na Ethereum. Rzeczywista technologia blockchain nie rozwiązała jeszcze problemów związanych z prywatnością i skalowalnością, których potrzebowaliśmy. Jesteśmy powiązani z Hyperledger i Enterprise Ethereum Alliance. Zastosowanie tej technologii w biznesie jest dla nas ważniejsze niż sama technologia. Szukamy nie tylko redukcji kosztów, ale także możliwości rozwoju nowych produktów. "

Kierownictwo zostało zapytane o stanowisko JP Morgana w sprawie kupowania kryptowalut. Wyjaśniła to instytucja wspiera tylko to, co regulowane, i ma specjalistów, którzy "oceniają to, co się dzieje" z wirtualnymi walutami.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
Między 74 a 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-29 06:50:39

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.