2 min przeczytaj

Prezydent giełdy i dyrektor operacyjny giełdy w Chicago, Chris Concannon, powiedział jest optymistą i wierzy, że przekroczy linię w wyścigu ETF Bitcoin, mimo opóźnień i odroczeń SEC.

Chris ConcannonChociaż SEC odrzucił wszystkie wcześniejsze aplikacje ETF Bitcoin, Concannon nadal jest przekonany o przekroczeniu linii: "Gdy pozbędziemy się ich problemów, aby je mniej zaniepokoić, w pewnym momencie będą zadowoleni z ETF" Chris Concannon , powiedział w wywiadzie.

Mimo że regulator jest zaniepokojony manipulacją na nieuregulowanych rynkach kryptowalut, Concannon uważa, że ​​istnienie Bitcoin Futures jest dużą zaletą dla ETF, aby pokonać przeszkodę, gdy dojrzewa ona na rynkach. Pierwszy duży krok Bitcoin do głównego nurtu finansów był w grudniu 2017 r., Kiedy CBOE i CME Group Inc. zaczęły oferować kontrakty futures.

"Problem z ETF oparty na kontraktach terminowych jest, jaki jest właściwy poziom płynności? Nigdy wcześniej tego nie testowano. "" Nauczyłem się, że było więcej artykułów niż tomów "- powiedział Concannon. "Trochę szokuje mnie zainteresowanie tym rynkiem w porównaniu do jego wielkości. To piąta część Apple. Cały rynek kryptograficzny to piąty Apple. "

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-17 09:38:17

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.