2 min przeczytaj

Według CNBC, jesteśmy świadkami obfitości możliwości handlowych na rynku ropy. I winę ponosi prezydent Trump. Administracja Stanów Zjednoczonych zamierza nałożyć surowe sankcje wobec Iranu 4 listopada. Jaki jest najlepszy możliwy wynik? Zgodnie z prawem podaży i popytu, gdy podaż maleje, a popyt pozostaje taki sam, cena tego składnika aktywów może się tylko obniżyć. Oczywiście wzrost cen nie jest gwarantowany. Mimo to eksperci CNBC twierdzą, że jest to całkiem prawdopodobne. W końcu cena ropy wzrosła już od początku 2018 r. O 25%.

Źródło: Globalny wpływ ekonomiczny ropy za 100 USD "nie jest banalny": Oto prawdopodobni zwycięzcy i przegrani

Oto jak handlować olejem na platformie transakcyjnej IQ Option:

 • Przejdź do strony iqoption.com.
 • Możesz handlować ropą jako opcją cyfrową, jako towarem, a nawet handlując jednym z powiązanych z ropą funduszami giełdowymi.
 • Najłatwiejszym sposobem znalezienia wymaganego zasobu jest kliknięcie przycisku "Otwórz nowy zasób" w górnej części ekranu i wpisanie "OLEJ".
 • Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać konkretny instrument handlowy.
 • Należy zauważyć, że różne instrumenty będą przedmiotem obrotu w odmienny sposób, mimo że wszystkie są powiązane z ceną ropy naftowej.

  Handluj teraz

  UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
  Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

  OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

  Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
  76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
  Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


  Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
  Data publikacji: 2018-10-12 10:47:30

  Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.