1 min przeczytaj

Ceny bitcoinów nadal spadały, spadając poniżej 5 800 USD osiągnięcie nowego niskiego poziomu w ciągu roku. W tym momencie Bitcoin był wyłączony 5,3% w ciągu ostatnich 24 godzin i był notowany najniżej od listopada 2017 r.

Cyfrowa waluta spadła o ponad 70% z rekordowych 19,783,21 USD osiągniętych w grudniu.

Bitcoin od kilku miesięcy cierpi z powodu tendencji spadkowej, tracąc ponad dwie trzecie swojej wartości od czasu, gdy osiągnął najwyższy poziom pod koniec zeszłego roku. "Statystycznie Bitcoin jest już od jakiegoś czasu" – powiedział Marius Rupsys, cyfrowy inwestor walutowy.

"Wolumeny wymiany są coraz rzadsze, a statystyki trendów wyszukiwania Google pokazują, że liczba wyszukiwań dla" bitcoin "wynosi zaledwie 10% wysokości obserwowanej w szczycie manii w grudniu" – powiedział Scott Weatherill, główny menedżer ds. Ryzyka w B2C2 w Japonii. .

Bitcoin zmierza w kierunku 5000 $ "i to wciąż jest najbardziej prawdopodobna ścieżka" – powiedział.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

[/ cta_en
 

Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-25 16:41:21

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.