1 min przeczytaj

Chiny są gotowe udzielić Wenezueli pomocy, Premier Li Keqiang powiedział dziś prezydentowi Wenezueli.

Maduro przebywa w Chinach w celu omówienia umów gospodarczych. Li powiedział Maduro, że Chiny wspierają wysiłki Wenezueli na rzecz rozwoju swojej gospodarki i poprawy warunków życia ludzi, i jest gotowa udzielić pomocy.

Chiny mają nadzieję, że Wenezuela może zapewnić więcej "wsparcia politycznego i gwarancji prawnych", powiedział Li. Podczas innego spotkania z prezydentem Chin Xi Jinping, Maduro podziękowało Chinom za "długoterminowe zrozumienie i wsparcie", podały chińskie media.

Xi powiedział Maduro, że oba kraje powinny promować korzystną dla obu stron współpracę i że powinny skonsolidować wzajemne zaufanie polityczne. Przez ponad dekadę Chiny zaorały Wenezuelę ponad 50 miliardów dolarów dzięki umowom o kredyt na kredyt, które pomogły Chinom zapewnić dostawy energii dla szybko rozwijającej się gospodarki.

Trzy lata temu Wenezuela poprosiła o zmianę warunków płatności w obliczu spadku cen ropy naftowej i spadku produkcji ropy, która doprowadziła gospodarkę państwową do upadku hiperinflacyjnego i od tego czasu wstrzymano przepływ gotówki.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-16 08:39:13

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.