4 minuty przeczytania

Ponieważ w ubiegłą środę Bitcoin spadł do poziomu czterech miesięcy w przedziale 6,300 $, rynek krypto walutowych znalazł się w trudnej walce, by osiągnąć zyski. Wygląda na to, że krypto jest gotowe do powrotu: w ciągu ostatnich 24 godzin rynek dodał ponad 10 miliardów dolarów w całkowitej kapitalizacji. Wzrost cen na całym rynku przyniósł całkowity pułap rynkowy krypto do 288 miliardów dolarów.

Bitcoin nabiera rozpędu

Bitcoinowi przypisuje się szybkie rozpoczęcie odbudowy rynku. Największa na świecie krypto-waluta wystrzeliła w poniedziałek, przekraczając 6 700 USD z najniższego poziomu 6400 USD. W chwili pisania tego artykułu Bitcoin zyskuje na wartości i sprzedaje się w wysokości 6 743 USD.

Dane rynkowe Bitcoin przez Coinrate.com

Co spowodowało nagłe zyski? Jednym z czynników może być to, że Square, firma płatnicza założona przez prezesa Twittera, Jacka Dorseya, uzyskała tytuł BitLicense w Nowym Jorku, co oznacza, że ​​mieszkańcy stanu będą mogli używać aplikacji do kupowania i sprzedawania bitcoinów. W maju Square poinformował, że zyski związane z kryptografią wynoszą 34 miliony dolarów, co dowodzi, że ma potencjał do wzrostu w przestrzeni krypto.

Crypto news: Co się dzieje?

Chociaż żadna krypto-waluta nie potrafiła oznaczyć pozytywnej 7-dniowej zmiany wszyscy są obecnie na zielono. Handlując na poziomie 884 USD, Bitcoin Cash ma obecnie największe zyski, które wzrosły o 5,16% w ciągu ostatnich 24 godzin. Pomimo skalistej premiery sieci i pięciu godzin przestoju w weekend, EOS odnotował wzrost ceny o 2,07%.

Dane rynkowe kryptografii Coinrate.com

Ethereum otrzymało niewielki wzrost cen pod koniec zeszłego tygodnia po amerykańskich papierach wartościowych i Exchange Commision (SEC) powiedział, że Bitcoin i Ether nie są papierami wartościowymi i nie będą regulowane jako takie. Jednak SEC jeszcze nie wydała oświadczenia w sprawie XRP, obecnie w centrum debaty o bezpieczeństwie / narzędziu.

Dodanie do rozmowy to niedawne odkrycie, że w 2015 r. Amerykańska sieć egzekwowania przepisów dotyczących przestępstw finansowych (FinCEN) oskarżyła Ripple Labs grzywną w wysokości 700 000 USD za "działanie w branży usług pieniężnych i sprzedaż swojej wirtualnej waluty, znanej jako XRP, bez rejestracji w FinCEN." Zgodnie z tą umową XRP została już zdefiniowana jako waluta. Jeśli SEC odmówi poparcia tej definicji, może to okazać się problematyczne dla FinCEN.

Patrząc wstecz, gdzie rynek kryptograficzny był pół roku temu, łatwo jest wpaść na pomysł, że krypto jest bliskie końca. Niemniej ruch rynkowy, taki jak ten, który dziś widzimy, pokazuje, że kryptowaluty wciąż mają dużo miejsca na dojrzewanie. Połowa roku 2018 może już zniknąć, ale krypto wciąż żyje i kopie. Czy kupowanie dipu może się opłacać?

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-19 15:01:32

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.