2 min przeczytaj

W ten sposób firma straciła 134 miliony dolarów w pierwszym kwartale, ponieważ bitcoiny i inne kryptowaluty straciły połowę swojej wartości.

Akcje zostały otwarte na 2,75 dolara kanadyjskiego na giełdzie TSX Venture w Toronto pod paskiem GLXY. Udziały spadły o 20% w ciągu pierwszych 30 minut handlu.

Były handlowiec Goldman Sachs Michael Novogratz rozpoczął działalność w listopadzie, zaledwie miesiąc przed bitcoinem, który osiągnął rekordowy poziom blisko 20 000 $. W pierwszym kwartale firma przejęła 134 miliony dolarów, zgodnie z pierwszym w historii ujawnieniem finansowym opublikowanym w Kanadzie w zeszłym tygodniu. Firma z siedzibą na Manhattanie odnotowała stratę netto w wysokości 103,3 miliona USD na transakcjach, z 13,5 miliona USD na aktywa cyfrowe i 85,5 miliona niezrealizowanych strat z tych aktywów.

Kanadyjscy regulatorzy utrzymali firmę z listy przez osiem miesięcy. W międzyczasie bitcoin stracił mniej więcej połowę swojej wartości. Ponieważ spółka sprzedała akcje w ofercie prywatnej w styczniu, cena Bitcoin spadła o około 50%.

Pomimo spadku cen Bitcoin, Novogratz powiedział: "Gdybym wiedział, co wiem teraz, wiedział, że rynki krypto będą spadać tak bardzo, i to będzie trwać tak długo, mógłbym pozostać prywatny przez kolejny rok i potem, po czym zniknął publiczne – powiedział Novogratz. "Ale Nie sądzę, że to pomyłka. "

Handluj tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-03 09:20:14

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.