Crypto Market in the Red jako reklamy Bing Bans


3 minuty przeczytaj

Miesiące po tym, jak Facebook, Google i Twitter zablokowały reklamy związane z krypto-walutą, Microsoft zdecydował się przyjąć podobne stanowisko. Począwszy od lipca 2018, wyszukiwarka Bing Microsoftu nie będzie już wyświetlać reklam kryptowalut i innych powiązanych produktów.

14 marca Bing ogłosił zakaz na swojej stronie internetowej, powołując się na ochronę klienta jako jeden z głównych powodów decyzji aby zablokować reklamy kryptowalutowe. Melissa Alsoszatai-Petheo, menadżer ds. Polityki reklamodawców Bing, zauważyła:

"Ponieważ krypto-waluta i powiązane produkty nie są uregulowane, stwierdziliśmy, że stanowią one potencjalne podwyższone ryzyko dla naszych użytkowników, z możliwością złych aktorów do udziału w zachowaniach drapieżnych lub w inny sposób oszukują konsumentów. "

Rynki krwawią na czerwono

Wiadomość o wprowadzeniu zakazu spowodowała masową wyprzedaż na rynku. EOS spadł o ponad 13% w ciągu ostatnich 24 godzin, obniżając cenę do 12,30 USD z wczorajszych wzrostów powyżej 14 USD. Chociaż EOS udało się zdobyć 5 miejsce w rankingu 10 najlepszych graczy, w końcówce sprzed kilku tygodni, w zeszłym tygodniu spadło o 30%

 Cryptomarket Cap

Bitcoin Cash, który przeszedł ciężko Widelec wczoraj stracił 11,74% i jest na poziomie 1,258 USD, co zwiększa walkę z medalem o ponad 1500 USD. Wydajność Ripple'a była w tym tygodniu słaba pomimo faktu, że firma ogłosiła uruchomienie Xpring, nowej inicjatywy, która będzie oferować inwestycje i dotacje dla przedsiębiorców korzystających z XRP. W chwili pisania tego artykułu XRP znajduje się poniżej 0,70 USD. Bitcoin i Ethereum są w stanie utrzymać się na powierzchni z niewielkimi uszkodzeniami. Obie monety spadły o około 5,68%, notując odpowiednio 8 248 i 690 USD.

Ten tydzień okazuje się być nieco rozczarowujący dla rynku krypto. Dzięki Consensus, jednej z największych konferencji typu blockchain na świecie, która odbędzie się w tym tygodniu, wiele spekulowanych monet na całym rynku będzie miało znaczny wzrost cen, jak miało to miejsce w przeszłości. Choć Bitcoin krótko wzrósł w poniedziałek, zyski te zostały już wymazane. Nastroje w mediach społecznościowych pokazują, że konferencja do tej pory nie spełniła oczekiwań i wydaje się, że ma to również odbicie na rynku. Po kolejnych dwóch dniach tygodnia Blockchain w Nowym Jorku, konferencja ma jeszcze czas, aby pomóc rynkowi wrócić i zmienić kolor na zielony.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cenowych lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZY

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 
Tytuł:

Crypto Market in the Red jako reklamy Bing Bans

Źródło: IQ Option Broker Official Blog
Data publikacji: 2018-05-16 11:07:09

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.