5 min przeczytaj

Przy cenie bitcoinowej, która kosztuje 7.500 dolarów, handlowcy zadają sobie pytanie, co będzie dalej. Oto pięć powodów, dla których uważam, że cena Bitcoin wzrośnie w tym roku. Podsumowując, Bitcoin zyskuje akceptację na całym świecie i ta akceptacja odblokuje potok pieniędzy w światowej rezerwowej cyfrowej walucie.

USA przygotowuje się do regulacji

Amerykańskiej wspólnej grupy roboczej CFTC / SEC w celu zbadania kryptowaluty doprowadziły do ​​ bardzo pozytywnego rozwoju. Powołanie caru kryptowalut do scentralizowania i kierowania wdrażaniem amerykańskich przepisów dotyczących papierów wartościowych w agencjach rządowych. Nowo mianowany car to Valerie Szczepanik, wieloletnia pracownica SEC i była szefowa badań nad kryptowalutą i kierowała grupą roboczą CFTC / SEC. Jej nadzór obejmie powstające technologie cyfrowe, a także ICO i kryptowaluty.

Sąd Najwyższy Korei Południowej ustanowił precedens

Południowokoreański Sąd Najwyższy, w całkowicie niezależnym przypadku, ustanowił precedens to będzie miało szerokie reperkusje. Orzekli oni, że aktywa cyfrowe mogą być odbierane i przechowywane jako zyski, co sprawia, że ​​są one legalne do przejęcia przez organy ścigania. Oznacza to, że sąd na poziomie krajowym orzekł, że kryptowaluty są w rzeczywistości aktywami, odpowiadającymi na pytanie, które napełniają umysły regulatorów na całym świecie.

 Południowokoreański Sąd Najwyższy

Otwarte poparcie Tech Gurusa

Apple współzałożyciel Steve Wosniak i współzałożyciel Twittera, Jack Dorsey, wyszli z wokalu za wsparcie Bitcoin i cyfrowej waluty . Według nich Bitcoin powinien stać się walutą sieci. Ta wiadomość nie jest zaskakująca, ponieważ Bitcoin jest wiodącą walutą cyfrową, ale jest plusem, ponieważ pomaga rozprzestrzenić słowo na globalne masy.

Uwaga jest niska

Spojrzenie na stronę internetową Google Trendów pokaże Ci te wyszukiwania związane z bitcoinem są niższe od około 75% od pierwszego roku. Wynika to w dużej mierze z braku pozytywnego katalizatora oraz z faktu, że ceny spadły do ​​długoterminowych minimów. Z handlem BTC w wysokości 7500 $ większość drobnych górników i hobbystów walczy o zyski, jeśli w ogóle mogą. Oznacza to, że najprawdopodobniej utrzymają swoje wydobyte BTC, dopóki ceny nie wzrosną, przyczyniając się do powstania niedoboru na rynku. Kiedy opinia publiczna zacznie napływać z powrotem do kryptowalut, ceny z pewnością będą się zwiększać, ponieważ Bitcoin jest pierwszym krokiem na rynku kryptografii, każdy powinien go kupić, a LTC lub ETH kupić coś innego. Dla handlowców oznacza to, że teraz jest czas, aby kupić, zanim kolejna fala zakupów paniki trafi na rynek.

Cena Bitcoina spadła o blisko 7 500 USD, które zmalało o krótką średnią kroczącą . Tendencja ta ma tendencję do obniżania się w długim okresie i wygląda na to, że może spaść niżej, jeśli nie na poziomy wsparcia na 6 675 USD i 7 000 USD.

 Wykres BTC

Należy zauważyć, że wsparcie jest na wyższym poziomie odbija się od dwóch poprzednich, co jest oznaką rosnącej siły na rynku. Wskaźniki są również optymistyczne, jeśli są słabe, świadczą o wzroście cen pomimo obecności oporu i sugerują ruch w górę w najbliższym czasie. Opór wynosi 7 900 $, a przerwa powyżej będzie zwyżkowa.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE RYZYKA

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-06 11:57:33

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.