3 min przeczytaj

Bitcoin Cash obchodził swoje pierwsze urodziny wczoraj, 1 sierpnia, mijając rok od najbardziej niesławnego i kontrowersyjnego twardego widelca Bitcoina. Chociaż miniony rok był wypełniony wieloma wzlotami i upadkami, Bitcoin Cash zdołał poczynić znaczne postępy i nie wykazuje oznak spowolnienia. Niedawno Roger Ver zasugerował, że społeczność Bitcoin Cash pracuje nad adopcją na Cyprze, z potencjalnie 4000 akceptantów akceptujących BCH.

BCH zostanie zintegrowany do listopada

Ver ujawnił szczegóły na temat inicjatywy w podcastie wideo na początku tego tygodnia, stwierdzając, że spotkał się z prezydentem Cypru, aby omówić adopcję kupców na całej śródziemnomorskiej wyspie. Wraz z adwokatem Danielem Kelmanem Ver rozmawiał z lokalnymi władzami o korzyściach płynących z używania Bitcoin Cash. Lokalny sponsor BCH, Dimetrios Neocleous, również brał udział w dzieleniu się wiadomościami, opracowując:

"Do listopada będziemy mieć cztery tysiące sklepów handlowych obsługujących płatności Bitcoin Cash, ponieważ rozumieją, że Bitcoin Cash to prawdziwy Bitcoin."

Aby zobrazować ten numer, kupcy ci stanowią około 70% wszystkich sklepów na Cyprze.

Tweeta Daniela Kelmana

Dlaczego Cypr? Bitcoin Cash ma już otwartą ambasadę w Limassol, drugim co do wielkości mieście w kraju. Być może Cypr stara się stać się najnowszą przyjazną kryptologicznie wyspą, dołączając do grona Malty, Bermudów i Gibraltaru. Wydaje się, że coraz więcej krajów ściga się, by przyciągnąć uwagę do giełd kryptograficznych i startupów blockchain, które mogą okazać się obecnie potrzebną kryptografią boost.

Brak zysków dla BCH

Obecnie Bitcoin Cash jest sprzedawany w przedziale 750 USD, z dzisiejszej 773 wysokiej ceny. Kryptowaluty na całym świecie walczą o skromne zyski z zeszłego tygodnia.

Wykres gotówkowy Bitcoin

W czasach, gdy kryptowaluty są na czerwono, wiadomości o masowej adopcji są szczególnie mile widziane. Jeśli adopcja będzie nadal rozprzestrzeniać się w tym tempie, może to dobrze wróżyć przyszłości wszystkich kryptowalut, a nie tylko Bitcoin Cash.

Handluj tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-02 11:52:54

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.