1 min przeczytaj

Jest pewna grupa wewnętrznych mówiących, że wśród kryptowalut takich jak bitcoin, Dash i Monero, wierzą, że Ethereum to najlepszy zakład. 38% respondentów wybrało Ethereum jako najlepszą okazję inwestycyjną, podczas gdy 35% wybierało bitcoiny jako preferowaną inwestycję.

Foley i Lardner przebadali mieszankę inwestorów i menedżerów na temat trendów związanych z cyfrowymi walutami. Jednym z zadawanych pytań była kwestia waluty cyfrowej, którą uważali za najlepszą okazję inwestycyjną. Najbardziej popularnym wyborem była Ethereum, trzyletnia technologia blockchain, która została w dużej mierze wykorzystana jako podstawa zdecentralizowanych aplikacji.

Margines ludzi, którzy uważają, że Ethereum jest bardziej wartościową inwestycją niż bitcoin, jest niewielki: Podczas gdy 38% respondentów stwierdziło, że wierzy, że Ethereum jest lepszym rozwiązaniem, 35% wybrało Bitcoin jako preferowaną okazję inwestycyjną. Tylko 5% respondentów stwierdziło, że sądzi, że Ripple to najlepsza inwestycja, a tylko 2% powiedziało, że postawią na Dash.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-10 15:19:42

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.