Jeśli jesteś początkującym i szukasz platformy do handlu akcjami, kryptowalutami i walutami, możesz rozważyć brokera eToro. Ta platforma oferuje handel jednym kliknięciem i ProCharts. Możesz również uzyskać dostęp do strony pomocy z często zadawanymi pytaniami. Jeśli nadal nie masz pewności, możesz również skontaktować się z brokerem eToro przez e-mail lub telefon. Jest to dobra opcja dla tych, którzy nie mają wcześniejszego doświadczenia w handlu lub próbują określić swój poziom wiedzy.

Najważniejsze korzyści dla początkujących traderów eToro
Najważniejsze korzyści dla początkujących traderów eToro

Edukacja eToro

eToro posiada szeroką gamę zasobów edukacyjnych. Możesz oglądać seminaria internetowe, pobierać przewodniki i oglądać filmy na temat zarządzania ryzykiem. Nie musisz dodawać metody płatności i możesz zacząć handlować z kontem demo, aby zapoznać się z platformą. Jeśli nie czujesz się komfortowo korzystając z systemu, możesz założyć konto demo i ćwiczyć swoje strategie. Ponadto eToro ma kanał YouTube, który oferuje samouczki i filmy z analizami.

Jeśli dopiero zaczynasz handlować, eToro może być doskonałym wyborem. Pozwalają na dokonywanie mniejszych, częstszych transakcji. Ale uważaj na wysokie koszty i wysokie opłaty! Oprócz niewielkich opłat eToro pobiera również prowizję za wypłatę w wysokości 5 USD. Jeśli nie zalogujesz się w ciągu 12 miesięcy, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 10 USD za brak aktywności. Dlatego najlepiej jest wypłacać większe kwoty, aby zminimalizować ryzyko.

Broker eToro nie pobiera prowizji za depozyty. Zamiast tego pobierają opłatę w wysokości 5 USD za wypłatę środków. Minimalna kwota wypłaty to 30 USD. Opłaty za przeliczenie waluty w wysokości 100 pipsów będą pobierane od depozytów AUD. W ten sposób zaoszczędzisz pokaźną sumę pieniędzy. Wypłata środków z eToro jest łatwa i wygodna. Opłaty są niewielkie, a minimalna kwota wypłaty to zaledwie 5 USD.

Chociaż jest łatwy w użyciu, popularność eToro nie jest pozbawiona wad. Program Popular Investor związku handlowców to kanał społecznościowy, który łączy się z platformą handlową. Kanał społecznościowy pozwala śledzić popularnych inwestorów i odpowiednio handlować. Minimalna kwota jest niska, ale obsługa klienta nie jest świetna. Będziesz musiał chwilę poczekać, zanim odzyskasz pieniądze.

W przeciwieństwie do wielu innych domów maklerskich, eToro nie ujawnia publicznie swoich informacji finansowych. Jednak społeczność eToro jest społecznością aktywną, a użytkownicy eToro mogą komunikować się ze sobą za pośrednictwem witryny. Zaleca się wybór brokera z wieloletnim doświadczeniem, ponieważ tacy brokerzy mają większe szanse na przetrwanie trudnych ekonomicznie czasów. Po wybraniu brokera będziesz mógł inwestować w szeroką gamę akcji i towarów oraz zbudować portfel odpowiadający Twoim celom inwestycyjnym.

eToro oferuje również szeroką gamę instrumentów handlowych. Jego broker eToro oferuje szeroką gamę instrumentów finansowych opartych na kryptowalutach, w tym kryptowalutę Bitcoin. Jego platforma jest również łatwa w użyciu, a inwestorzy na wszystkich poziomach mogą korzystać z usług eToro. Handlowcy w Stanach Zjednoczonych i Europie mogą z łatwością handlować za pomocą eToro. Witryna eToro oferuje szeroką gamę par walutowych, ale niewielką liczbę akcji, które mogą być trudne do handlu.

Czy eToro to dobra platforma dla nowych inwestorów? Odpowiedź brzmi zdecydowanie tak.

Odpowiedź brzmi tak! eToro doskonale nadaje się dla początkujących, a nawet zaawansowanych traderów. Platforma tej platformy handlowej jest bardzo prosta i dlatego bardzo łatwo jest nauczyć się z niej korzystać. Internetowa aplikacja mobilna oraz jej inne narzędzia i funkcje są również łatwe w użyciu. Podsumowując, jest to świetny sposób na handel kryptosurfami i zarobisz na nim pieniądze, niezależnie od poziomu doświadczenia w handlu akcjami.