3 min przeczytaj

Według Bank of America Merrill Lynch, 14 z 19 sygnałów o rynku niedźwiedzi zostało już uruchomionych. Rynek akcji w Stanach Zjednoczonych wciąż się przesuwa. S & P 500 stracił 3% swojej wartości w ciągu zaledwie 24 godzin, a 9%, gdy rozważany jest okres trzech tygodni. Bank of America Merrill Lynch posuwa się aż do ostrzeżenia klientów o przedłużającym się spadku, który może trwać do 2021 roku.

Biedni inwestorzy mogą mieć trudności z uzyskaniem zysków w nadchodzącym miesiącu. Hossa, która rozpoczęła się w marcu 2009 r., Jest zdecydowanie najdłuższa w historii Ameryki. Jednak, jak wiemy, każdy rynek byków prędzej czy później zamieni się w niedźwiedzi. Pytanie brzmi, kiedy.

Wojna handlowa między Stanami Zjednoczonymi a Chinami i wyższe koszty kredytu są określane jako najbardziej prawdopodobne przyczyny.

"Jeśli amerykańskie firmy nie zdołają zlikwidować liczb, gdy krajowy PKB rośnie o + 3%, kiedy dokładnie to się stanie?", Mówi Nicholas Colas, współzałożyciel DataTrek Research.

Jednak sprawy nie są tak złe, jak mogłoby się wydawać. Rynek wysyła obecnie sprzeczne sygnały. Prawdą jest, że uruchomiono 74% "znaków drogowych" Banku Ameryki. Jednak prawdą jest również, że rynek nie jest jeszcze przegrzany aż do momentu rychłej korekty, a rynek wciąż ma trochę miejsca na wzrost. Cztery z siedmiu największych rynków byków osiągnęły szczyt z 100% uruchomionych wskaźników. Według analityków S & P 500 zajmie kolejne 21 miesięcy.

Być może kolejny kryzys finansowy nie jest jeszcze bliski rytmu, ale sądząc po najważniejszych wydarzeniach Banku Ameryki, z pewnością zbliżamy się do niego z dnia na dzień.

Źródło: Ostrzeżenie: Bank wyemitował 14 z 19 sygnałów o niedźwiedzim rynku

Niedźwiedźny rynek niekoniecznie musi być czymś złym, szczególnie dla spekulantów, którzy wiedzą, jak radzić sobie z wzlotami i upadkami na rynku. Możliwości handlowe, które pojawiają się podczas upadku, są liczne i nie należy ich lekceważyć.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-10-25 13:28:18

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.