5 min przeczytaj

Nowe dane pokazują, że ponad 800 kryptowalut nie jest już używanych, dodając wagi do argumentu Kryptowaluta to bańka podobna do baniek DotCom z lat 90-tych.

Bitcoin porusza się od wsparcia z siłą

Biorąc pod uwagę, że Bitcoin odbija się od długich terminów, ludzie wciąż zadają to samo pytanie – rynek kryptowalut jest martwy. Wiodąca na świecie cyfrowa waluta obniżyła się o ponad 70% ze swojej wysokości blisko 20 000 USD, a nawet przy ostatniej akcji cenowej nie złamała swojej tendencji spadkowej, więc istnieje argument, który należy wysunąć. Bitcoin może spaść niżej.

Czas BTC

Dane z witryny DeadCoins.com pokazują, że ponad 800 tokenów cyfrowych jest obecnie sprzedawanych za mniej niż 0,01 USD i z wielu powodów uważane są za "martwe". Powody umieszczenia w wykazie obejmują oszustwo, na początku żart był żartem lub zespół nie był w stanie uzyskać wyników. Duża liczba martwych monet świadczy o łatwości wymieniania i reklamowania tokena, nawet bez rzeczywistego ukrytego tokena, technologii lub blockchain.

Powód powszechnego rozprzestrzeniania się fałszywych i / lub bezużytecznych ICO sprowadza się do regulacji. Bez regulacji oszustów i potencjalnych przyszłych potentatów kryptowalut wolno robić, co tylko zechcą, dopóki nie zdobędą niewłaściwej uwagi i po prostu znikną w tej samej nicości cyfrowej, z której pochodzą ich żetony. Dobrą wiadomością jest to, że regulacje, szczególnie związane z rynkiem ICO, zaostrzyły się w ciągu ostatniego roku i pomogły zapobiec nieuczciwym oszustwom.

Według danych z Coinschedule, strony internetowej śledzącej rynek ICO, rynek ICO jest daleki od śmierci. Łączna liczba środków zebranych za pośrednictwem ICO w 2017 r. Wyniosła 3,8 mld USD. Liczba ta wzrosła o ponad 400% w samym pierwszym półroczu 2018 roku i nie oczekuje się jej spowolnienia w najbliższym czasie. CoinMarketCap zawiera ponad 1500 aktywnych kryptowalut.

Co to oznacza dla Bitcoin? Sporo. Bitcoin jest wciąż wiodącym, najbardziej znanym, najczęściej używanym i najbardziej zaufanym tokenem na rynku. W większości przypadków powinieneś kupić BTC, zanim będziesz mógł kupić cokolwiek innego (to się zmienia, ale BTC nadal jest tokenem bramkowym dla większości zakupów), a zwolennicy monety widzą, że do końca roku strzelił on wyżej.

Arthur Hayes, dyrektor generalny BitMEX, powiedział dziennikarzom, że według niego BTC może podskoczyć do 50 000 USD do końca roku. Podczas gdy szalenie brzmiąca liczba jest odbijana przez inne znane byki BTC, takie jak Tom Lee z FundStrat. Lee uważa, że ​​odbicie, kiedy to nastąpi, może przywrócić BTC do wysokości blisko 20 000 $ w ciągu kilku tygodni, jeśli nie dni.

Bitcoin

Co teraz robi BTC? Kryptowaluta odbiła się od długiego czasu i odzyskała prawie 13% w ciągu minionego weekendu. Teraz zmaga się z oporem na poprzednim celu wsparcia i linii trendu w dół, a przerwa powyżej będzie bardzo zwyżkowała dla medalu. Wskaźniki są zwyżkowe, wskazując wyższe po crossoverach byków, więc należy spodziewać się testu oporu w najmniejszym stopniu.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-02 13:44:30

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.