1 min przeczytaj

Czasami słyszymy, jak bankowcy negują wypowiedzi na temat bitcoinów i cyfrowych walut, mówiąc na przykład, że rządy będą je banować. To może nie być prawda.

To prawda, że ​​jeśli wirtualne waluty się rozwiną, to zranią duże banki i ich zyski. Ma więc sens, że bankowcy będą próbowali lobbować przeciwko nowemu, rozwijającemu się rynkowi i próbować generować zakazy.

W rzeczywistości, jak dotąd, żaden rząd nie był w stanie zakazać wirtualnych walut. Zamiast tego zrobiły to niektóre banki centralne. Ale pytanie brzmi: Dlaczego rządy miałyby chcieć zakazać krypt, gdy jest to nawet technicznie niemożliwe (i kiedy czasem ich używają)?

Warto zastanowić się, w jaki sposób Bitcoin jest prawdopodobnie wykorzystywany w operacjach wywiadowczych, w tym w agencjach z całego świata, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji i Chinach. Warto zapytać: czy naprawdę chcą zakazać walut cyfrowych, takich jak Bitcoin?

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-16 23:09:01

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.