5 min przeczytaj

Mieszanie, czy raczej nie mieszanie, jest powodem, dla którego nie można uzyskać zysku. Reasumując, proces reinwestowania zysków z upływem czasu w celu zwiększenia całkowitego zwrotu, jest terminem często używanym, gdy mówimy o kontach oszczędnościowych i inwestycjach emerytalnych. Rzadko słyszy się w salach spekulacji, ale powinno tak być, ponieważ jest kluczem do zdobycia tych wielkich zysków, których szukałeś.

Jeśli jesteś podobny do mnie, wiem, że wolisz, aby transakcje mocno przenosili się na pieniądze, generuj maksymalny zysk i zwróć podwójną lub potrójną cyfrę zysków. Problem polega na tym, że nie wszystkie transakcje działają w ten sposób, większość nie, a trzymanie się dużych pieniędzy zwykle oznacza ryzyko niewielkich zysków, które twoje konto pokazuje na papierze. Dążenie do dużych pieniędzy oznacza podejmowanie dużego ryzyka, a duże ryzyko oznacza duże straty, gdy te transakcje się nie sprawdzą.

Pośrednik

Jednakże, jeśli miałbyś brać niewielkie zyski, gdy je zobaczysz, niech zyski te rosną i reinwestuj je w twoją strategię handlową, zobaczysz te wielkie zyski znacznie wcześniej, niż myślisz. Twoje transakcje mogą nie zwracać zwrotu z inwestycji w wysokości 100% lub 500%, jak chcesz, ale zaczną płacić 100 USD, 1000 USD i 5000 USD, gdy Twoje konto będzie wystarczająco duże.

Co to oznacza dla Ciebie i Twojego handlu? Bądź zadowolony z mniejszych zysków. Pozwól, aby Twoje konto rosło i trzymaj się zasad zarządzania pieniędzmi. Może to również oznaczać dodanie nowej reguły do ​​listy, która mówi, że zawsze bierze udział w zyskach, gdy wystąpią pewne zdarzenia. Dla mnie oznacza to zysk w pobliżu 100% lub w każdym momencie, gdy patrzę na transakcję i mówię "dam, to miłe", ponieważ kiedy nie mam tych okazji, zwykle wysychają.

Moja rada przestaje szukać dróg do domu, pełnych celów w terenie i łatwych pieniędzy, a także skupić się na konsekwentnym dokonywaniu małych zwrotów. Spójrzmy na niektóre liczby, dobrze? Zaczynając od konta w wysokości 1000 USD i przyjmując 5% tolerancję na ryzyko (niezbyt wysoką i nie niską) i obrót bez dźwigni (ze względu na prostotę) oznacza to transakcje o wartości 50 USD. Kiedy ten handel idzie na pieniądze, możesz zarobić 25%, albo 50%, albo nawet 100%, tak jak myślałeś. Jeśli pozwolisz, by twoje podekscytowanie przejęło kontrolę i zaczekasz, aż zyski te zmienią się w 200%, możesz stracić cały handel lub przynajmniej osiągnąć mniej zysków, niż początkowo sądziłeś.

Jeśli zamiast tego sprzedajesz, gdy zyski wynoszą co najmniej 50%, zarobisz co najmniej 25 dolarów. Dodając te 25 wygranych w ciągu 10 transakcji twoje konto wzrośnie do 1.250 $ (zakładając, że nie ma strat oczywiście) i twoje 5% ryzyko na handel rośnie do 62,5 USD za handel. Na tym poziomie 50% zysku rośnie do 31,25 $, co oznacza 10 wygranych w wysokości 312,50 $. Kiedy twoje konto wzrośnie do 5000 $, twoje transakcje będą wynosić 250 $, a twój zysk za 125 $, kiedy twoje konto wzrośnie do 10 000 $, twój zysk na handel wyniesie 250 $. Potrwa to trochę czasu, ale jeśli skupisz się na mniejszych zyskach i pozwolisz im się złączyć na swoim koncie, będziesz mógł rozwijać swoje konto i zarabiać duże pieniądze.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

[/ cta_en
 

Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-06-26 10:16:10

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.