4 min przeczytaj

W tym tygodniu mamy do czynienia z ogromną aktywnością banków centralnych, które będą napędzać rynki walutowe. Rynki forex są wyprzedane przed tą wiadomością i gotowe do wielkich ruchów bez względu na wynik. Pierwszym wydarzeniem jest miesięczny raport Beige Book z amerykańskiego FOMC, drugi to komunikat o polityce stóp procentowych od BOE, a trzeci to kolejne oświadczenie EBC w sprawie polityki. Wszystkie te oświadczenia będą miały daleko idący wpływ na EUR / USD, GBP / USD i EUR / GBP.

Oczekuje się, że Beżowa Księga będzie kontynuowała ekspansję gospodarczą w Stanach Zjednoczonych. Dane z ostatniego miesiąca były pozytywne, odnotowano znaczny wzrost warunków pracy, a także aktywność w sektorze wytwórczym i usługowym. Dane sugerują, że aktywność gospodarcza rośnie w drugiej połowie i jest to pokazane w narzędziu GDPNOw Atlanta Fed. Narzędzie pokazuje oczekiwanie, że PKB USA będzie w zakresie 4,5%, o 0,3% gorętsze niż poprzednio.

The EUR / USD ma spaść. Para handluje i potwierdza opór na krótkoterminowej średniej ruchomej i 1,1625 celu oporu. Wskaźniki są słabe i sugerują słabość na rynku. Beżowa Księga, gdy potwierdzi tę perspektywę, potwierdzi również potrzebę dodatkowych podwyżek stóp procentowych i wzmocni dolara. Niższy ruch może znaleźć wsparcie w pobliżu 1.1300. Krytycznym zastrzeżeniem jest oczywiście posiedzenie EBC. Oczekuje się, że EBC nie zmieni polityki, ani nawet nie wypowie się jastrzębio. Jeśli zaskoczą rynek, może ograniczyć ruch w dół w EUR / USD.

EUR / USD

The GBP / USD próbuje przesunąć się wyżej od ostatnio ustalonego dna, ale ma trudności z oporem na 1.3050. Beżowa Księga może wysłać tę parę niżej z ryzykiem działania BOE. Oczekuje się, że BOE nie podniesie stóp, tylko na ostatnim posiedzeniu, ale mogą one brzmieć jastrzębie w oświadczeniu. W trakcie negocjacji w sprawie Brexitu odnotowano pozytywne zmiany, które wspierają gospodarkę, perspektywy i GBP / USD.

GBP / USD stara się podnieść wyżej

Wzrost w górę będzie zwyżkowy, jeśli może zamknąć się powyżej 1,3050, niższy ruch może znaleźć wsparcie na krótkoterminowej średniej kroczącej. Ruch poniżej EMA będzie niedźwiedzi.

The Kurs EUR / GBP obniża się po odwróceniu na poziomie jednego roku. Para przeniosła się do testowego oporu na krótkiej średniej kroczącej w środowej sesji i została potwierdzona odwróconym młotkiem doji. Wskaźniki są również niedźwiedziowate, co dodatkowo potwierdza, że ​​można się spodziewać mniejszego ruchu.

EUR / GBP porusza się w dół

Spotkania EBC i BOE mogą wywoływać niestabilność, ale trzeba będzie poważnych niespodzianek, aby ta para znów wzrosła. Cele wsparcia wynoszą 88,50 i 88,00 w najbliższym czasie.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-12 06:58:21

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.