4 min przeczytaj

SEC zaskoczył kupców zakazem Bitcoin Tracker One i Ethereum Tracker One, dwoma ETN-ami związanymi z ceną ich podstawowych tokenów. ETN-y, notowania giełdowe, są podobne do ETF-ów, ale są wspierane przez bank lub firmę. Ten ruch wynika z braku jasności wśród uczestników rynku, ale nie oznacza, że ​​ETN nie będą już mogły być przedmiotem handlu w Stanach Zjednoczonych.

"Komisja tymczasowo zawiesiła obrót papierami wartościowymi CXBTF i CETHF z powodu zamieszania wśród uczestników rynku w odniesieniu do tych instrumentów."

Te dwa pojazdy były dostępne na rynkach UE przez trzy lata, ale zostały niedawno wymienione w USA. Decyzja o umieszczeniu ETN-ów miała charakter zamknięty w stosunku do bloku SEC proponowanych ETFów BTC, ETH i kryptowaluty i może się powieść, jeśli uda się pokonać przeszkody. Wznowienie handlu odbywa się zgodnie z regułą FINRA 15c2-11, która określa, kiedy i w jaki sposób brokerzy / dealerzy przestrzegają wymogów dotyczących notowań, zanim ceny papierów wartościowych będą mogły być notowane.

Z FINRA – Przepis 15c2-11 reguluje przekazywanie i publikowanie ofert brokerów i dealerów dla niektórych niedziałkowych papierów wartościowych typu non-Nasdaq. W szczególności, reguła dotyczy inicjowania lub wznawiania notowań takich papierów wartościowych przez pośrednika / dealera w jakimkolwiek interemalera, włączając w to tablicę ogłoszeń OTC "oraz" Różowe kartki "firmy National Quotation Bureau, Inc. . Zgodnie z tą zasadą, brokerzy i dealerzy są zobowiązani do sprawdzenia i utrzymania określonych informacji o wystawcy papieru wartościowego przed opublikowaniem oferty cenowej dla tego papieru wartościowego.

Zakaz obowiązuje przez dziesięć dni, w którym to czasie odpowiedni broker / dealerzy będą mogli wznowić wylistowanie ETN-ów Tropiciela. Połów jest taki, że prezydent Donald Trump jest teraz na zdjęciu. Zgodnie z zasadami SEC prezydent mógł przedłużyć zakaz na pełne 90 dni.

Bitcoin

Bitcoin nie zareagował na wieści w ogóle, token odbywał się w wąskim przedziale w pobliżu ostatnich minimów sesji na początku poniedziałku. Wydaje się, że BTC / USD uzyskało wsparcie w pobliżu poziomu 6200 USD i inwestowało powyżej długoterminowej linii trendu spadkowego w momencie pisania tego. Wskaźniki pozostają słabe, ale zaczynają się przechodzić w zwyżkowe crossovery. Podwyższenie jest możliwe, jeśli rynek może odzyskać równowagę. Jeśli żeton porusza się wyżej, pierwszym celem dla oporu jest 6400 $, ruch powyżej tego będzie zwyżkowy i prawdopodobnie wzrośnie do krótkoterminowej średniej kroczącej.

Ethereum

Etyczny etat firmy Eftum znajduje się w podobnej sytuacji z jedną zasadniczą różnicą, jest to handel na nowych długoterminowych niskich poziomach, w których BTC wciąż znajduje się powyżej porównywalnych poziomów. Token wykazuje oznaki wsparcia na tym poziomie, ale ostrożność pozostaje nazwą gry na tym rynku. Z niecierpliwością oczekujemy, że ETH może doświadczyć pozytywnych katalizatorów w październiku, kiedy ciężki widelec z Konstantynopola dotrze do głównej sieci.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-09-10 16:40:30

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.