5 min przeczytaj

Te ostatnie tygodnie były trudne dla rynków kryptograficznych, a niedźwiedzie nie pozostawiły prawie żadnej monety nietkniętej. Po kilku dniach krwawienia na czerwono krypto-walutę na planszy w końcu zazieleni się. Całkowity limit rynku kryptograficznego wynosi obecnie 328 miliardów USD, co stanowi wzrost o około 7% w ciągu ostatnich 24 godzin.

Dane rynkowe kryptowaluty według Coinrate.com

Tydzień okazał się pełen wydarzeń w szczególności dla dwóch monet: Tron i EOS

Tron odzyskuje po spadku cen

Tron (TRX) był bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych monet 2018 do tej pory. Dzięki rozwojowi projektów i partnerstw strategicznych, TRX rozpoczął od maja mocny na poziomie około 0,09 USD. W rzeczywistości, Tron miał ogromny przełom na początku tego miesiąca, kiedy twierdził, że 9 miejsce zajmuje najwyższe pozycje w rankingach kryptograficznych według pułapu rynkowego. Niedawny spadek cen spowodował jednak, że cena TRX spadła do 0,059, powodując powrót monety na 10. miejsce. Wzrost ceny o 7% w ciągu ostatnich 24 godzin ma wartość Tron na poziomie 0,064 USD.

Dane rynkowe Trona według Coinrate.com

Przy bardzo oczekiwanym uruchomieniu serwera Tron tylko dzień wolny od pracy, TRX może być gotowy na znaczące zyski w nadchodzące tygodnie. Jednocześnie zmienność rynku może zapobiec wzrostowi Tronu do kwietniowych maksimów 0,09 USD. Fakt, że Tron mógł pozostać w 10 najlepszych krypto i odzyskać od poprzednich strat świadczy o tym, że moneta nadal ma niesamowity potencjał i na pewno może nadal robić postępy przed końcem roku.

Błędy EOS powodują spadek cen [19659006] EOS również odnotował spadek cen w tym tygodniu, osiągając niski poziom 10,70 USD. Spadek cen zbiegł się z wiadomością, że chińska firma zajmująca się bezpieczeństwem Internetu Qihoo 360 odkryła na platformie EOS podatności na wysokie ryzyko zaledwie kilka dni przed jej drugą czerwoną inauguracją. Zasadniczo luka umożliwi osobie atakującej stworzenie inteligentnej umowy ze złośliwym kodem, co ostatecznie zapewni pełną kontrolę nad całą siecią. Zespół EOS prawdopodobnie naprawił problem i wygląda na to, że mainnet ma być uruchamiany zgodnie z planem.

Dane rynkowe EOS według Coinrate.com

EOS odskoczył od krótkiego spadku cen, który obecnie kosztuje 12,29 USD. Do 5% w zeszłym tygodniu, jest to jedna z niewielu monet z pozytywną zmianą na 7 dni. Warto również zauważyć, że EOS jest na dobrej drodze do zebrania ponad 4 miliardów dolarów, ponieważ roczne ICO zakończy się ostatecznie 1 czerwca. Wydaje się, że EOS dopiero się zaczyna, i będzie ciekawie zobaczyć, skąd się wziął projekt

Choć może być trudno przewidzieć, w jakim kierunku zmierza rynek krypto walut, tylko kwestią czasu jest wejście byków. Po tygodniach stagnacji na rynku zaczynają pojawiać się pewne działania, a projekty takie jak Tron i EOS mogą być tymi, które uruchomią wszystko z powrotem.

Kup teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU OSTRZEGAWCZYM

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę niesie wysoki poziom ryzyka i może spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.

 


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-05-30 11:40:17

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.