3 min przeczytaj

Cena Bitcoin przekroczyła 7000 $ po raz pierwszy od prawie miesiąca i może wzrosnąć. Wskaźnik krótkoterminowy wzrósł, a trend spadkowy się skończył, ale to nie znaczy, że za szybko należy się spodziewać nowego rekordu wszech czasów. Choć najprawdopodobniej światowa wiodąca waluta cyfrowa osiągnie nowy rekord wszechczasów, prawdopodobnie rynek nie ruszy prosto stąd. Trend spadkowy może być zerwany, ale to nie oznacza, że ​​rozpoczął się rajd.

Wtórna akcja cenowa jest kontynuacją ruchu powyżej kluczowej długoterminowej linii trendu spadkowego i jest drugim takim zerwaniem tej linii, również głównym celem oporu. Ten ruch jest również wspierany przez krótkoterminową 30-dniową EMA, która została potwierdzona dzisiejszym posunięciem i obniżeniem cen. Wskaźniki są zarówno zwyżkowane, jak i wskazują wyżej, więc sam wzrost ceny może prowadzić monetę do następnego celu oporu.

Bitcoin

Pierwszy cel oporu wynosi 7 200 USD, co było znaczące w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Przesunięcie powyżej byłoby bycze i prawdopodobnie wziąłby token aż do 8400 $. Ruch powyżej 8400 $ nie jest prawdopodobny, chyba że pojawi się pozytywny katalizator. Katalizatorem może być zatwierdzenie przez SEC ETF BTC lub innego wydarzenia, lub po prostu napływ kapitału, gdy uczestnicy rynku powracają do tego handlu.

W perspektywie średnioterminowej inwestorzy powinni oczekiwać, że token wejdzie w zakres handlu, co może skutkować ponownym testem kluczowych celów wsparcia, być może aż do 5800 $, jeśli nie pojawią się katalizatory wspomagające. Długookresowe przesunięcie w górę do ponownego przetestowania wszechczasów jest oczekiwane, gdy globalna regulacja i akceptacja rynkowa kryptowaluty rozszerzy się.

BTC jest liderem na rynku i dobrze radzi sobie na swoim niskim poziomie, jeśli inni podążają za kupcami apartamentowymi, mogą zauważyć duże zyski w ciągu kilku następnych dni i tygodni. Ethereumowy natywny token Ether (ETH) sprzedawany jest na płaskim rynku w sesji na początku wtorek, w pobliżu jego długoterminowego minimum i poniżej potencjalnie silnego punktu oporu.

Ethereum

Opór zbliża się do 295 $ i może doprowadzić do dużego spadku cen, gdy zostanie zerwany. Wskaźniki potwierdzają obecny poziom jako dolny, pokazując silny sygnał kupna, który może podnieść ceny aż do 400 USD przed uderzeniem w duży opór.

Handluj krypto tutaj

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
Między 74 a 89% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-08-28 14:46:35

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.