4 min przeczytaj

Dane gospodarcze z USA wskazują na trwały, solidny wzrost w czerwcu. Dane, sprzedaż detaliczna i badanie Empire State Manufacturing Survey, przyszedł zgodnie z oczekiwaniami, ale oczekiwania były dobre. Podczas gdy w innym przypadku katalizator danych dotyczących dolara byka w danych pokazuje, że wzrost cen jest coraz wolniejszy, a to osłabia siłę dolara.

Sprzedaż detaliczna wzrosła w czerwcu o 0,5%, zgodnie z prognozami ekonomisty, i zyskała premię rewizji w górę do danych z poprzedniego miesiąca. Maj został skorygowany wyższy o 0,5% do 1,3%, co wraz z czerwcowymi zyskami przynosi roczną sumę + 6,6%.

Badanie Empire State Manufacturing Survey spadło nieco ponad -2 punktów do 22,6. Pokazuje to spowolnienie ekspansji w sektorze, ale nadal jest dodatnie, co jest zgodne z solidnymi wzrostami w sektorze produkcyjnym. Nowe zamówienia i wysyłki spadły, ale pozostały dodatnie, podczas gdy czas dostawy i zatrudnienie okazały się ekspansją.

Zaskakująca informacja i informacja, która powstrzymywała dolara przed odejściem, to wskaźnik płaconych pensów. Zapłacone ceny spadły o pełne dziesięć punktów, które wskazywały na umiarkowany wzrost ceny, ale nadal są wysokie i przekraczają 42,0. Dane te wspierają program stóp procentowych Fed, ale nie wymagają dodatkowych podwyżek ani podwyżek w szybszym tempie niż to, czego już oczekuje rynek.

Kurs EUR / USD wzrósł we wcześniejszych transakcjach, ale został zatrzymany na krótko przed wiadomościami. Para uderza w opór na poziomie 1,177200, gdzie może się odwrócić. Kryterium jest to, że para trendów w strefie konsolidacji i powyżej kluczowych wsparcia, więc wszelkie spadki spadnie od wczesnego wcześnie rano jest prawdopodobnie minimalna.

EUR / USD przesunięte wyżej

Kurs USD / JPY osłabł w poniedziałek, ale pozostaje w trendzie wzrostowym w krótkim okresie. Para utworzyła małą zieloną świecę blisko zamknięcia piątkowej sesji i wewnątrz formującego się schematu konsolidacji. Wskaźniki są optymistyczne i zbliżają się do poziomu z zeszłego tygodnia, co wskazuje na rosnącą siłę na tym rynku. W tym tygodniu para może wykazywać trend boczny, ponieważ dane są bardzo lekkie, chociaż należy się spodziewać tendencji do wzrostu. Przeniesienie na nowe wzloty byłoby bolesne i prawdopodobnie wzrośnie do USD / JPY do 113,50.

USD / JPY osłabły

Kurs GBP / USD przesunął się na boki podczas sesji mieszanej w poniedziałek. Para przesunęła się w zeszłym tygodniu na retest wsparcia, aby ponownie oprzeć się na krótkoterminowej średniej kroczącej. Opór został potwierdzony, ale nie silnie i pozostawia parę skonfigurowaną tak, aby zakończyć odwracanie głowy i ramion.

GBP / USD przesunięte w bok

Przesunięcie wyżej i powyżej średniej ruchomej byłoby zwyżkowe i potwierdzi odwrócenie. Niższy ruch prawdopodobnie znajdzie wsparcie blisko 1,3100.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-17 06:58:36

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.