5 min przeczytaj

Platforma transakcyjna IQ Option jest wyposażona w wiele funkcji. Dlatego nie zawsze łatwo jest wybrać te, które pasują do twojego stylu handlu. Dostosowując interfejs, będziesz mógł uzyskać maksimum z platformy. Kto wie, może nawet poprawi twoje wyniki. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej "Ustawieniom" i jak je dostosować do własnych upodobań.

Klikając przycisk "Ustawienia", otworzysz menu z sześcioma zakładkami. Każdy z nich ma związek z innym aspektem doświadczenia handlowego.

Generał

Ta zakładka dotyczy interfejsu użytkownika i sposobów reprezentowania informacji w pokoju handlowym. W zakładce "Ogólne" możesz ustawić strefę czasową (ta funkcja może być szczególnie przydatna podczas oglądania najważniejszych wiadomości międzynarodowych) i preferowanego języka.

Tutaj możesz również wybrać jeden z czterech schematów kolorów. Wybierz ten, który Ci się podoba, ponieważ nie wpłynie to na Twoje wyniki handlowe. Pokaż / ukryj mapę świata, jak chcesz, co jest również możliwe z czysto kosmetycznych powodów. Niektórzy handlowcy twierdzą, że to sprawia, że ​​panel handlowy jest bardziej kolorowy, podczas gdy inni wolą czysty interfejs bez obrazów tła. Za pomocą tego menu można skalować interfejs, co może się przydać podczas handlu na niezwykle małych lub dużych wyświetlaczach.

Wreszcie, w tej zakładce znajdziesz także wiele pól wyboru, które odpowiadają różnym sposobom reprezentowania informacji o Twoich umowach i akcji cenowej.

Handlowy

Ta karta zbudowana jest wokół kilku pól wyboru. Niektóre z nich są domyślnie aktywne. Wszystkie mają ogromne znaczenie i będą miały wpływ na wyniki handlowe! Tutaj możesz dostosować sposób kupowania opcji, Forex, Crypto i CFD – za pomocą jednego kliknięcia lub z dodatkowym potwierdzeniem. To samo dotyczy zamykania otwartych pozycji. I znowu opcje są takie same: możesz to zrobić za pomocą jednego kliknięcia lub z potwierdzeniem. Ostatnie pole wyboru w tej sekcji pozwoli ci otworzyć kilka transakcji na tej samej lub nowej karcie.

Skróty klawiszowe

Nie jest to karta opcji, ta sekcja zawiera listę przydatnych skrótów, które możesz wykorzystać w handlu. Pamiętasz, jak projektanci stale używają skrótów podczas pracy z oprogramowaniem graficznym? To jest to samo. Jednak zamiast programu Photoshop masz aplikację do handlu IQ Option. Po zapamiętaniu ta zakładka zdecydowanie ułatwi i ułatwi nawigację w aplikacji.

Powiadomienia

W tej zakładce możesz włączać i wyłączać dwa rodzaje powiadomień: 1) te, które otrzymasz, gdy Twoja pozycja wkrótce się zamknie, oraz 2) te, które powiadamiają Cię o nowych pozycjach w rankingu w bieżącym tygodniu.

Prywatność

Zakładka Prywatność pomoże ci ukryć dane osobowe od innych handlowców. Tutaj możesz otrzymać wyimaginowaną nazwę, która będzie używana na platformie (w czatach, tabelach wyników itd.) I pokazywać / ukrywać swoje oferty innym handlowcom.

O

W tej zakładce znajdziesz informacje o aktualnej wersji platformy transakcyjnej, której używasz, a także link do "Warunków użytkowania".

Teraz, gdy wiesz, jak dostosować interfejs zgodnie ze swoimi potrzebami i stylem handlu, możesz przejść do platformy transakcyjnej i spróbować.

Handluj teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.
Zgodnie z wymogami Europejskiego Urzędu Nadzoru Giełd i Papierów Wartościowych (ESMA), handel opcjami binarnymi i cyfrowymi jest dostępny tylko dla klientów sklasyfikowanych jako klienci profesjonalni.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiego utraty środków dzięki dźwigni finansowej.
76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą.
Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-10-19 15:06:42

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.