2 min przeczytaj

Technologia Blockchain znajduje się na wczesnym etapie rozwoju: pojawią się zwycięzcy i przegrani.

Jeśli ktoś jest ciekawy blockchain i kryptowaluty, to teraz firmy finansowe ułatwiają uzyskanie ekspozycji na te inwestycje.

"Blockchain ma potencjał, by być prawdziwie destrukcyjną technologią, która mogłaby zmienić sposób, w jaki obsługiwane są wszystkie rodzaje działalności gospodarczej" – powiedział Jim Sinegal, starszy analityk rynku akcji w Morningstar. "Ignorowanie blockchaina dzisiaj jest jak ignorowanie internetu 30 lat temu" on dodał.

"Zobaczymy wiele sukcesów i porażek, rzeczy, które wydarzyły się w 2018 r., 2019 r., Które niekoniecznie odzwierciedlają całą przyszłość technologii blockchain i zdecentralizowanej". Sinegal powiedział.

Istnieje około 10 funduszy, w tym zarówno fundusze giełdowe, jak i fundusze inwestycyjne, które oferują ekspozycję na blockchain. Chociaż Komisja Papierów Wartościowych i Giełd obecnie nie pozwala tym funduszom inwestować bezpośrednio w kryptowaluty takie jak bitcoin.

Niektóre fundusze inwestują również w większe firmy, które współpracują bezpośrednio z blockchain, takie jak IBM, który stara się zdobyć pozycję lidera dzięki tej technologii, oraz Overstock.com, który akceptuje bitcoiny dla płatności. "Nie jest jasne, jaki procent biznesu IBM jest w tym momencie powiązany z tą technologią," powiedział Icten.

Handluj krypto teraz

UWAGA: Ten artykuł nie jest poradą inwestycyjną. Wszelkie odniesienia do historycznych ruchów cen lub poziomów mają charakter informacyjny i opierają się na analizie zewnętrznej i nie gwarantujemy, że jakiekolwiek takie ruchy lub poziomy będą prawdopodobnie powracać w przyszłości.

OGÓLNE OSTRZEŻENIE O RYZYKU

Usługi finansowe świadczone przez tę stronę internetową wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę wszystkich funduszy. Nigdy nie powinieneś inwestować pieniędzy, których nie możesz utracić.


Źródło: IQ Option Blog (blog.iqoption.com)
Data publikacji: 2018-07-08 06:09:07

Uwaga: Artykuł został przetłumaczony przy użyciu sztucznej inteligencji w celach informacyjnych i promocyjnych. Zapoznaj się z oryginalnym artykułem z bloga IQOption na wypadek problemów ze rozumieniem artykułu. Istnieje ryzyko, że automatyczne tłumaczenie będzie zawierać błędy za które nie ponosimy odpowiedzialności.